راز جیب های کوچک شلوار لی

راز جیب های کوچک شلوار لی

شاید برایتان جذاب باشد بدانید راز جیب های کوچک شلوار لی و دکمه های کوچک کنار جیب و … چیست پس با بخش دانستنی های سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه باشید تا از رازهای جالب درباره لباس ها آگاه شوید.

اولین نسل شلوار جین آبی فقط چهار جیب داشت: یکی در پشت، یکی در جلو و دوتا از آن کوچکها در جلو . ” لوی اشتراوس ” می گوید وقتی مردم برای اولین بار شلوار جین به تن کردند، این جیب کوچک برای نگه داشتن ساعت های جیبی ساخته شد. حالا که می توانیم ساعت را از روی گوشی هوشمند بررسی کنیم، به جیب بزرگتری نیاز داریم!


موارد پیشنهادی


اولین بار که مردان شروع به پوشیدن کراوات کردند قرن هفدهم بود. پادشاه لویی چهاردهم از یونیفرم سربازان کرواسی الهام گرفته بود و ارتش فرانسه آنها را به عنوان نماد رسمی منصوب کرده بود. طولی نکشید که این نماد در سراسر اروپا برای مردان رده بالای استفاده شد.

 

حدود نیمی از همه زیپ ها روی زمین، حروف “YKK” روی آن ها است . یک شرکتی که در سال ۱۹۳۴ در توکیو تاسیس شد . در حال حاضر، این شرکت سالانه بیش از ۷ میلیارد زیپ تولید می کند.دفعه بعد که لباس می پوشید، زیپ را چک کنید. اول باید مطمئن شوید زیپ خراب نیست، و دوم اینکه ببینید آیا شما یکی از معروف ترین برندها را به تن دارید یا نه.

دکمه های کوچک در اطراف جیب شلوار لی هدفی دارند. در قرن نوزدهم بیشتر کارگران بودند که شلوار جین می پوشیدند. بنابراین بعد از یک روز طولانی ، گوشه جیب به عقب بر می گشت این زمانی است که مهاجر اهل لتونی، جیکوب دیویس، با لوی هم کاری کرد تا از پرچ برای تقویت جیب شلوار جین استفاده کند . اگر چه این قطعات کوچک هستند اما کار آمدند.

در حالی که بازیکنان چوگان در انگلستان در حال سوارکاری با اسب های خود بودند، تکان خوردن یقه آن ها حواس تماشاچیان را پرت می کرد . این زمانی است که دکمه پایین، یقه روی چیزی که معمولا پیراهن چوگان نامیده می شود ، ایجاد شده بود . آن ها به عنوان پیراهنی که دکمه جلو دارد شناخته می شوند. و این نباید با پیراهن یقه داری که بازیکنان تنیس از آن استفاده می کردند ، اشتباه گرفته شود.


بیشتر بخوانید: اهمیت عکاسی در کسب و کار اینترنتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − دو =

پست بعدی

راهنمای انتخاب اکسسوری مناسب

ی اکتبر 18 , 2020
راهنمای انتخاب اکسسوری مناسب امروز از بخش مد و لباس […]
راهنمای انتخاب اکسسوری مناسب