به وبسایت تفریحی جیران خوش آمدید.

جیران یک سایت تفریحی ایرانی می باشد. این وب سایت رتبه ۲۵ را در بین سایت های ایرانی از آن خود کرده است . جیران در بین سایت های جهان هم رتبه ۱۷۰۰ را از آن خود کرده است . سایت تفریحی جیران به دلیل داشتن دسته بندی های جذاب و پر طرفدار جزو پر بازدید ترین و پر مخاطب ترین سایت های ایرانی به حساب می آید . در ادامه این بررسی بخش های مختلف سایت آکا ایران را مورد بررسی قرار خواهیم داد . با ما همراه باشید .

سایت تفریحی جیران

ویژگی های بارز سایت تفریحی جیران

ویژگی های بارز سایت تفریحی جیران نسبت به سایر سایت های خبری : سایت تفریحی جیران علاوه براینکه اخبار و مقالات تولیدی در سایت منتشر می نماید ، اخبار سایر خبرگزاری ها و پایگاه های خبری را هم پشتیبانی می نماید . نحوه ارائه اخبار سایر خبرگزاری ها و پایگاه های خبری بصورت خبرخوان در سایت جیران منتشر می شود .

بخش های مختلف سایت تفریحی جیران :

معرفی منابع خبری جیران

این بخش ها تشکیل دهنده موضوعات اصلی سایت خبری جیران می باشد . جیران جزو قدیمی ترین سایت های سرگرمی تفریحی و خبری در ایران می باشد که با ارائه اخبار جدید و بروز توانسته بسیاری از کاربران اینترنتی را برای ارائه اخبار به سمت خود بکشاند . در صفحه نخست جیران می توانید آخرین مقالات و اخبار ارسال شده در  بخش های مختلف این وب سایت را مشاهده نمایید . همچنین در بخش انتهایی وب سایت آخرین اخبار منتشر شده در خبرگزاری ها و پایگاه های خبری مختلف به نمایش در می آید .

آدرس اینترنتی سایت تفریحی جیران بصورت زیر می باشد : jeyran.net

سایت تفریحی و سرگرمی جیران

سایت تفریحی جیران یکی از سایت های تفریحی ایرانی می باشد. این وب سایت فعالیت خود را از سال 1398 شروع کرده و سریع ترین رشد را در بین سایتهای تفریحی ایران دارد. سایت تفریحی و سرگرمی جیران به دلیل داشتن دسته بندی های جذاب و پر طرفدار جزو پر بازدید ترین و پر مخاطب ترین سایت های ایرانی به حساب می آید. در ادامه این بررسی بخش های مختلف این سایت را مورد بررسی قرار خواهیم داد . با ما همراه باشید .

درباره ما

بخش های دیگر سایت تفریحی جیران :