نکات مهم استایل رنگ آبی و سبز

نکات مهم استایل رنگ آبی و سبز

شاید در نگاه اول و در ذهنتان رنگ آبی و سبز را نتوانید در کنار هم بپذیرید و فکر کنید که چطور می شود دو رنگ از خانواده رنگ های سرد با هم ست بشوند اما پیشنهاد می کنم اول عکس ها را ببینید و بعد نکات مهم استایل رنگ آبی و سبز را از بخش مد و لباس سایت تفریحی و سرگرمی جیران بخوانید!


موارد پیشنهادی


سبز نماد طبيعت، رشد، زندگی و نشانه حيات است و رنگ آبی نماد سلامتی، شفاء صداقت و اعتماد هست و ترکیب این دو رنگ حسی سراسر آرامش را به ارمغان می آورد.

اگر اهل ریسک نیستید و تاکنون از این ترکیب رنگی استفاده نکردید پیشنهاد می کنیم که ابتدا یک جین آبی را در کنار یک پالتوی سبز تیره امتحان کنید قطعا پشیمان نمی شوید!

از تنالیته های رنگی هر دو رنگ کمک بگیرید و استایل متفاوت تری را بسازید.

رنگ سومی که در کنار این ترکیب رنگی قرار می گیرد می تواند از رنگ های خنثی باشد به عنوان مثال سبز و آبی در کنار سفید یا مشکی بسیار عالی جلوه می کنند.

مکمل این دو رنگ نیز در کنار این ترکیب، استایل خاص تری ایجاد می کند فقط حواستان باشد که از مکمل یک رنگ در یک استایل استفاده کنید مثلا مکمل آبی، نارنجی است و مکمل سبز، قرمز است در این صورت در استایل تان یکی از این دو دسته رنگ ها را انتخاب کنید: آبی +سبز+نارنجی یا آبی+سبز+قرمز.


بیشتر بخوانید: طرز تهیه مرغ سنگی


اگر اضافه وزن دارید یا هر قسمت از اندام تان به هر دلیلی دوست ندارید دیده شود رنگ تیره تر را درآن قسمت به کار ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

پست بعدی

وظایف زن نسبت به شوهر

چ نوامبر 4 , 2020
وظایف زن نسبت به شوهر شوهرداری وظیفه مهم یک زن، […]
وظایف زن نسبت به شوهر