0

4 دلیل شستن صورت با آب سرد

4 دلیل شستن صورت با آب سرد

در زمان همه گیری کرونا که همه ما تحت فشار قرار می گیریم، بسیاری از چیزها را تحت فشار قرار می دهیم، از آنجا که امور مالی یکی از اجزای اصلی است، روشهای ساده، مؤثر و ارزان برای سالم نگه داشتن و درخشش پوست وجود دارد. پیشنهاد می کنیم با بخش زیبایی سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه باشید تا با 4 دلیل شستن صورت با آب سرد آشنا شوید.

4 دلیل شستن صورت با آب سرد

چند وقت یک بار متوجه شده اید که صبح وقتی از رختخواب بلند شده اید صورتتان کمی پف کرده است؟ یکی از دلایل متداول این است که وقتی می خوابیم سلول های ما احیا می شوند از این رو منافذ پوست منبسط می شوند و صورت ما کمی پف می کند. اما استرس، تنش، نداشتن خواب آرام و بعضی اوقات حساسیت های غذایی نیز می تواند دلیل پف خفیف نزدیک چشم و صورت شما باشد. پاشیدن مقداری آب سرد نه تنها به پایین آمدن پف کمک می کند بلکه باعث پاک شدن روغن اضافی ساخته شده روی پوست در طول شب می شود و به شما حالت شبنم صبحگاهی تازه می دهد:


موارد پیشنهادی


بیایید نگاهی به برخی از مزایای شستن صورت با آب سرد بیندازیم اغلب:

1. درست مثل مالیدن مکعب یخ بر روی صورت شما برای بسیاری از افراد یکی از مراقبت های پوست است، شستن صورت با آب سرد نیز ضروری است. هر دوی این روش ها می توانند پوست شما را جوانتر نشان دهند. شستن ساده صورت با آب سرد می تواند خطوط ریز و چین و چروک صورت را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

2. شستن صورت با آب سرد همچنین می تواند به شما در مراقبت از تیرگی پوست کمک کند. کمی آب سرد می تواند پوست شما را جوان کند و باعث می شود انرژی بیشتری داشته باشید. آب سرد همچنین به شما کمک می کند تا خون بیشتری به پوست شما منتقل کند و باعث درخشندگی بیشتر آن شود.

3. شستن صورت با آب سرد باعث بسته شدن منافذ پوست می شود. بعد از شستن صورت با آب داغ، مقداری آب سرد به آن بپاشید تا منافذ بسته شود. پاشیدن مقداری آب سرد در چشمان شما نیز می تواند آنها را تسکین دهد.

4- آب سرد یک راه عالی برای خلاص شدن از اثرات مضر اشعه خورشید است، زیرا آب سرد منافذی را که در اثر قرار گرفتن پوست در معرض اشعه های مضر خورشید باز می شوند، محکم و محافظت می کند.


بیشتر بخوانید: لباس عروس مناسب افراد ریز نقش


نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر