10 مکان زیبا که باید قبل از مرگ ببینید (سری2)

10 مکان زیبا که باید قبل از مرگ ببینید (سری2)

با 10 مکان زیبا که باید قبل از مرگ ببینید (سری2) از بخش گردشگری سایت تفریحی جیران همراه باشید.

1. قطب جنوب

همچنین هفتمین قاره جهان است که جمعیتی ندارد و تنها برف دارد. این منطقه دورترین مکان در جهان است و کمترین دما آن با درجه 129- درجه ثبت شده است. عدم وجود جمعیت ، آن را به مکانی تنهایی تبدیل می کند.

2. باغ نیشینومارو

یکی دیگر از مکانهای دیدنی ارزشمند در این سیاره ، باغ نیشینوومارو در ژاپن است. این شهر در شهر اوزاکا و محبوب ترین مکان جهان برای دیدن شکوفه های گیلاس است. بیش از 600 درخت آلبالو و 95 نوع گل زردآلو در این باغ وجود دارد.

3. ساحل سرخ

یکی دیگر از مکانهای دیدنی در دنیا ، Red Beach در چین است. زیبایی آن در گیاهان قرمز Suaeda Salsa نهفته است. قرمزی آن ذهن و قلب بازدید کنندگان را به خود جلب می کند و از زیبایی آن حیرت می کنند.

4. دریاچه هیلر (دریاچه صورتی)

یکی دیگر از مکان های بسیار زیبا و نفس گیر دریاچه هیلر است که در استرالیا غربی نیز به آن دریاچه پینک گفته می شود. همچنین از نوع آن بسیار منحصر به فرد است. به گفته دانشمندان ، رنگ صورتی آن به دلیل جلبک هایی است که در دریاچه یافت می شود. همچنین دریاچه نمکی است.

5. بورا بورا

یکی دیگر از مکان های بسیار جذاب برای بازدید در زمان زندگی ، چهار فصل تفریحی در بورا بورا است. بورا بورا جزیره پلی‌نزی فرانسه است. اخیراً عنوان بهترین جزیره جهان اعطا شده است. این مکان مناسب برای زندگی در طول تعطیلات است. به نظر می رسد کلبه های کوچک در جزیره زیبا شناور هستند.


جالب است بدانید: 10 مکان زیبا که باید قبل از مرگ ببینید (سری1)


6. ساحل شیشه ای

یکی دیگر از مکانهای بسیار جذاب و جذاب در جهان که باید یک بار در طول زندگی مشاهده شود ، گلس بیچ در کالیفرنیا ، ایالت ایالات متحده آمریکا است. تعداد زیادی از قطعات شیشه ای وجود دارد که پس از سالها پرتاب زباله به دریا جمع می شوند. همه شیشه ها مجاز به خارج کردن نیستند و قانونی وجود دارد که هیچ یک از وسایل و حتی شیشه ها را از جای آن جدا نکنید.

7. غار کرم شب تاب

همچنین در جهان بسیار زیبا و ارزش بازدید دارد. همانطور که از نام این شهر پیداست ، به دلیل کرمهای درخشش مشهور است و تنها در جهان واقع در نیوزیلند یکی از انواع آن است. یک مرکز بازدید کننده در غار وجود دارد تا زیبایی آن را ببیند.

8. پاموکاله

یکی دیگر از زیبایی های جهان پاموکاله است که در ترکیه قرار دارد. این شهر به دلیل داشتن چشمه آب گرم در بالای صخره ها مشهور است. یونسکو آن را در سال 1988 به عنوان میراث جهانی نامگذاری کرد. زیبایی های آن نیز طلسم بینندگان را به نمایش می گذارد. همچنین به دلیل میراث قدیمی خود که از رم به اشتراک می گذارد مشهور است.

9. خلیج ولز

این مکان همچنین ارزش دیدن مکان های جهان را دارد و در ویتنام واقع شده است. رنگ آب آن زمرد است و سنگهای بزرگی در مکانهای مختلف ایستاده اند که زیبایی آن را نشان می دهند. همچنین قایق های زیادی برای بردن بازدید کنندگان به مکانهای دور وجود دارد. این منطقه همچنین برای کوهپیمایی مشهور است.

20. توچال وستین ماوی

یکی دیگر از مکانهای بسیار زیبا برای بازدید در زمان زندگی ، اقامتگاه وستین ماوی در ایالت هاوایی آمریکا است. مکانی بسیار جذاب برای گذراندن تعطیلات است. تمام اتاق های این تفرجگاه دارای مناظر بسیار دلربایی هستند که بازدیدکنندگان را بسیار تحت تأثیر قرار می دهند.


موارد پیشنهادی

آثار مثبت روزه داری و ورزش

عکس دیدنی از بازار میوه شناور


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

پست بعدی

کیک فنجانی پرتقالی

ی سپتامبر 29 , 2019
کیک فنجانی پرتقالی با آموزش کیک فنجانی پرتقالی از بخش […]
کیک فنجانی پرتقالی