10 راه صمیمی شدن با شریک زندگی خود

10 راه صمیمی شدن با شریک زندگی خود

با آموزش 10 راه صمیمی شدن با شریک زندگی خود از بخش خانواده سایت تفریحی جیران همراه باشید.


روابط زن و شوهری هرگز آسان نیست! با این حال ، داشتن یک رابطه ی دوست داشتنی و خوب و صمیمی چیزی است که تقریباً همه آرزویش را دارند. این انگیزه برای هر رمان ، ترانه و فیلم عاشقانه بوده است که تا به حال مخاطبان را بهم ریخته است. زندگی ، داستان نویسی نیست ، و روابط نیاز به تعهد و تلاش زیادی دارد.


موارد پیشنهادی


تعریف و تمجید


همه دوست دارند از آنها تعریف شود. به همسرتان تعاریف خوبی بدهید بدون اینکه در عوض انتظار داشته باشید.

تعجب

چرا شریک زندگی خود را با پختن غذای مورد علاقه اش شگفت زده نمی کنید؟ آنها با عنصر تعجب و توجه مورد توجه قرار خواهند گرفت.

گوش کنید

نشان دادن به شریک زندگی خود که به آنها احترام می گذارید و بدون اینکه وسط حرفاش بپرید  به حرفهای آنها گوش دهید ، باعث می شود که در رابطه شما اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.

قهوه صبح

از سر جایتان بیدار شده و برای شریک زندگی خود قهوه صبحگاهی آماده کرده و قبل از رفتن به محل کار باهم نوشیدن مهربانی و صمیمیت بین شما را بیشتر می کند. به آنها نشان می دهد که به آنها اهمیت می دهید و برای بهتر شدن این ارتباط تلاش کرده اید.

غذایتان را باهم نصف کنید.

اگر بگذارید آخرین تکه از یک پیتزا ، یک مرغ یا یک تکه سیب زمینی را شریک زندگیتان بخورد نشانه ای از خودگذشتگی شما را نشان می دهد. این اهمیت زیادی در ایجاد حس نزدیکی با شریک زندگیتان است.

دستش را گرفتن

چه در خارج از خانه باشید و چه فقط در داخل خانه نشسته باشید ، دست همسرتان را در دست داشته باشید یک حالت ساده و شیرین نزدیک شدن به انسان می دهد.

ماساژ صبحگاهی

روشی آرامش بخش برای شروع روز ، و روشی که به شریک زندگی خود نشان خواهد داد که شما می خواهید آنها احساس خوبی داشته باشند.

اختیار ریموت تلویزیون را به همسرتان بدهید.

عمل کوچک خودمختاری ، اگر اختیار ریموت تلویزیون را به همسرتان بدهید می توانید با اینکار حس استراحت و آرامش را به همسرتان ببخشید و مطمئناً آنها از این کار شما استقبال می کنند و رابطه ی بین شما بهتر می شود.

پیام دست نوشته

یک پیام دست نوشته زیبا به شریک زندگی تان یادآوری می کند که عاشق آنها هستید و به آنها اهمیت می دهید. چرا آن را داخل جیب یا کیف آنها نمی گذاریم؟

 

میان وعده مورد علاقه همسرتان را به خانه بیاورید

حرکات کوچک واقعاً مسیری طولانی را طی می کنند! عنصر تعجب همیشه مورد توجه قرار می گیرد و بدون شک به شریک زندگی تان یادآوری می کند که همیشه در ذهن شما و در نظر شما هستند.


بیشتر بخوانید: تاثیر و فواید اسم اعظم خداوند


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

پست بعدی

مزایای جسمی و روحی شنا

س فوریه 4 , 2020
مزایای جسمی و روحی شنا با مزایای جسمی و روحی […]
مزایای جسمی و روحی شنا