زندگینامه شهرزاد کمال زاده+ عکس

زندگینامه شهرزاد کمال زاده+ عکس

با زندگینامه شهرزاد کمال زاده+ عکس از بخش بازیگران سایت تفریحی جیران همراه باشید.

زندگینامه شهرزاد کمال زاده+ عکس

 

شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده در ۷ فروردین سال ۱۳۶۴ در تهران متولد شد. او در دانشگاه کامپیوتر خوانده و فارغ التحصیل این رشته اسـت. شهرزاد کمال زاده یک خواهر دارد و عضو تیم فوتبال و والیبال بانوان هنرمندان اسـت. وی بازیگری را پیش از ورودش بـه دانشگاه و وقتی تنها ۱۶ سال سن داشت آغاز کرد.

بیوگرافی شهرزاد کمال زاده

بیشتر بخوانید: لباس های مناسب خانم های لاغر 


بـه رغم مخالفت‌هایی کـه پدرش با ورود او بـه دنیای بازیگری داشت او توانست وارد این عرصه شود و در آن خوش بدرخشد. شهرزاد کمال زاده فعالیت حرفه‌ای خودرا از سال 1381 و با بازی در سریال “هزاران چشم” بـه کارگردانی کیانوش عیاری آغاز کرد.

شهرزاد کمال زاده + عکس

او دومین حضور خودرا جلوی دوربین با ایفای نقش کوتاهی در فیلم سینمایی “دیشب باباتو دیدم آیدا” تجربه کرد کـه بـه کارگردانی رسول صدر عاملی و در سال 1383 ساخته شد. هرچند او طی چندین سال نقش‌هـای مختلفی را در سینما و تلویزیون بازی کرده اسـت، ولی سال 1391 نقطه عطفی در دنیای حرفه‌ای او بـه‌حساب می‌آید.

شهرزاد کمال زاده

در همین سال بود کـه بازی در سریال راه طولانی بـه کارگردانی رضا کریمی، موجب شناخته شدن هرچه بیشترش در نزد مخاطبان و شهرت او شد. از متفاوت‌ترین کار‌هـای شهرزاد کمال زاده می توان بـه بازی او در سریال “آرام می‌گیریم” اشاره کرد کـه درسال ۹۵ و بـه کارگردانی روح ا… سهرابی ساخته شد.

شهرزاد کمال زاده+ تصاویر شخصی

وی در این سریال در نقش یک دختر معتاد ایفای نقش کرد کـه بازی خوب او در این مجموعه مورد اقبال عمومی قرار گرفت. شهرزاد کمال زاده بـه جز بازیگری سابقه فعالیت بعنوان منشی صحنه و دستیار کارگردان را نیز دارد. شهرزاد کمال زاده در فیلم‌هـای سینمایی و تلویزیونی بسیاری ایفای نقش کرده اسـت کـه از جمله آن‌ها میتوان بـه “روزگار قریب”، “هزاران چشم” و “بچه هـای نسبتاً بد” اشاره نمود.

 

شهرزاد کمال زاده همراه مادربزرگش

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

پست بعدی

تعبیر خواب لقمه

چ آگوست 28 , 2019
تعبیر خواب لقمه با تعبیر خواب لقمه از بخش تعبیر […]
تعبیر خواب لقمه