نگاهی بر استایل زیبا کرمعلی

نگاهی بر استایل زیبا کرمعلی

با نگاهی بر استایل زیبا کرمعلی از بخش مد و لباس سایت تفریحی جیران همراه باشید.

زیبا کرمعلی در اکران فیلم لیلاج.

موارد پیشنهادی


برخی از استایل ها گول زنک هستند و به گونه ای کلاه سر چشم های مخاطب می گذارید، دقیقاً مانند استایل زیبا کرمعلی.

طرح اصلی مانتو بلند است اما کتی کوتاه روی آن طراحی شده است که دست را باز میگذارد تا هم افراد ریز نقش به تن کنند و هم افراد قد بلند.


رنگ قرمز به یک باره حال و هوای استایل خاکستری او را تبدیل به استایلی رنگین کرده است و چقدر خوب که رنگ دیگری به جز قرمز به کار نبرده است.

بوت های بلند می توانند کار شلوار و جوراب شلواری را برای شما انجام بدهند مخصوصاً با مانتوهای بلند، شما می توانید دیگر با خیال راحت هر شلوار گرم و راحتی که دلتان می خواهد را بپوشید.

طرح چهارخانه هم یکی از طرح هایی است که برای مدل دوختش درخواست زیادی داده بودید می توانید اگر اندام به نسبت نرمالی دارید با خیال راحت بپوشید.

دانشجوی سال آخر لیسانس رشته سینما از دانشگاه هنر تهران می باشد، او در کنکور سراسری رتبه 8 کشور و 2 منطقه را آورده بود، اولین تجربه بود در فیلم لاتاری در سینما شروع شد . او یک برادر نیز کوچکتر از خود نیز دارد.

در سال 95 عوامل فیلم ماجرای نیمروز در یک همایش نقد و بررسی فیلم در دانشگاه هنر حضور پیدا می کنند که از این طریق با زیبا کرمعلی که عضو ادبی دانشگاه بوده آشنا می شوند.

محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم نیمروز از خانوم کرمعلی برای فیلم جدیدش دعوت می کند به این صورت او بعنوان بازیگر در فیلم لاتاری بدون هیچ تجربه ای بازی می کند.

 


بیشتر بخوانید: بازیگران ایرانی + عکس خانوادگی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =

پست بعدی

مواردی که همیشه درباره بوتاکس از پزشک می پرسیم.

ج دسامبر 6 , 2019
مواردی که همیشه درباره بوتاکس از پزشک می پرسیم با […]
مواردی که همیشه درباره بوتاکس از پزشک می پرسیم