تعبیر زردآلو در خواب

تعبیر زردآلو در خواب

با تعبیر زردآلو در خواب از بخش تعبیر خواب همراه سایت تفریحی جیران باشید.

تعبیر زردآلو در خواب
زرد آلو منبع عالی بتاکاروتن است که در بدن به ویتامین A تبدیل می‌شود و به سلامتی چشم‌ها، پوست، مو، دهان و … کمک می‌کند؛ و به بدن برای مبارزه با عفونت‌ها یاری می‌رساند. این میوه به صورت خشک شده، کمپوت و تازه مصرف می‌شود. هسته آن داری آمیگدالین است این ماده وقتی در مقادیر زیاد مصرف شود سمی است. اگرچه زردآلو به عنوان یک مکمل طبیعی شناخته می‌شود اما مصرف بیش از حد هسته آن مضر است. بیش از ۱ یا ۲ عدد از این هسته‌ها را در طی روز مصرف نکنید؛ زیرا مشکلات معده و تهوع ایجاد خواهد کرد و مصرف مقادیر بسیار زیاد آمیگدالین، کشنده است.

ابن سیرین گوید زردآلو چون به وقت بود و به طعم شیرین است دلیل است به هر زردآلویی که بخورد او را دیناری حاصل شود و اگر زردآلو ترش بود دلیل که او را غم و مصیبتی رسد و بعضی از معبران گویند زردآلو به تأویل کنیزک و نیز به تأویل مال یا نعمت باشد.

کرمانی گوید اگر بیند که هسته ی زردآلو شکست و تلخ بود دلیل که اندوهی به وی رسد و اگر شیرین بود دلیل است از مردی بی اصل منفعت یابد.

حضرت صادق (ع) فرماید که زردآلو به خواب بیماری است و چون به وقت خود بود و اگر نه به وقت خود بود غم و اندوه است و اگر به طعم شیرین بود منفعت است.


بیشتر بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تعبیر خواب پستان در خواب

س فوریه 18 , 2020
تعبیر خواب پستان در خواب با تعبیر خواب پستان در […]
تعبیر خواب پستان در خواب

ممکن است بپسندید