تاثیر پرنسس دایانا بر دنیای مد و فشن

تاثیر پرنسس دایانا بر دنیای مد و فشن

پرنسس دایانا را احتمالاً می شناسید می خواهیم امروز از بخش چهره های سایت تفریحی و سرگرمی جیران در باره تاثیر پرنسس دایانا بر دنیای مد و فشن را مورد بررسی قرار دهیم. 

پرنسس دایانا، که یک چهره ی بین المللی و تاثیرگذار و آیکان هستد، جزو افرادی محسوب می شد که استایل شخصی داشتند و همین مورد باعث شده بود که همیشه استایل جذابی داشته باشند.


موارد پیشنهادی


– پرنسس، همیشه عاشق مد بودند، ترندها رو پیگیری می کرد طبق گفته ی خبرنگاران سلطنتی، کمد لباسشان مملوء از لباس و اکسسوری هایی بوده که توسط هواداران با طراحان هدیه فرستاده می شد یا خودشان می خریدند.

و پرنسس دایانا، مد غیرسلطنتی داشتند قوانین سلطنتی برای لباس پوشیدن کمی سختگیرانه ست، مثلا دامن نباید از حدی کوتاهتر باشه، یا یقه باز نباشه و آستین حلقه ای نباشه و… اما پرنسس کمتر به این قوانین اهمیت می دادند.

و از اکسسوری ها استفاده مختلف می کردند یکی از به یادماندنی ترین کارهای دایانا، استفاده از گردنبند ملکه به عنوان سربند بوده است. پرنسس با این حرکت نشان دادند که می شود با غیرمتعارف بودن هم جذاب بود.

– استایل شخصی داشتن ایشان معمولا از گردنبندهای چوکر یا پرنسسی استفاده می کردند موهایشان کوتاه بود و به حالت خاصی آراسته می کرد خط چشم آبی روی پلک پایین چشم می کشیدند.

و از لباس به عنوان پیام رسان استفاده می کردند نه فقط لباس معروف انتقام، بلکه در بسیاری از مواقع، از مد و لباس برای پیام رسانی استفاده می کردند پیام های خیرخواهانه و انسان دوستانه و…

و موقعیت شناس بودن استایل های دایانا موقع ورزش، تفریح، خیابان گردی، مهمانی، مراسم رسمی و شب ، تماشای مسابقات ورزشی و غیره ، هرکدام باتوجه به موقعیت و شرایط انتخاب می شد و این نشان می دهد ایشان خیلی نکته سنج و موقعیت شناس بودند.


بهتر است بدانید: رژیم غذایی مناسب افرادی با کبد چرب


ایشان، الگو بودند و هستند و خواهند ماند استایل پرنسس دایانا، همچنان الهام بخش خیلی از افراده مخصوصا عروس های سلطنتی کیت میدلتون و مگان مارکل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − 1 =

پست بعدی

زن شایسته از نظر اسلام

ج اکتبر 16 , 2020
زن شایسته از نظر اسلام خصوصیات و صفات زن شایسته […]
زن شایسته از نظر اسلام