کادوی شگفت انگیز مسعود اوزیل به همسرش

کادوی شگفت انگیز مسعود اوزیل به همسرش

کادوی شگفت انگیز مسعود اوزیل به همسرش را از بخش سرگرمی سایت تفریحی جیران همراه باشید.


فوتبالیست Mesut Ozil  با هدیه ای که به همسرش Amine Gulse بخاطر بدنیا آمدن اولین فرزندشون داده خبرساز شده است، این فوتبالیست سند خونه ی 82 میلیون لیری که در انگلیس دارن را به نام Amine زده است.


موارد پیشنهادی


مسعود اوزیل متولد ۱۵ اکتبر ۱۹۸۸، بازیکن ترک تبار فوتبال است که در تیم باشگاه فوتبال آرسنال بازی می‌کند.

وی از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ در تیم ملی آلمان بازی می‌کرد. به او لقب پادشاه پاس را داده‌اند و از سوی فیفا آقای پاس گل جهان معرفی شده‌است. او قابلیت بازی با توپ، پاس‌های عالی و قدرت دید بالایی دارد. اولین تیم او وستفالیا ۰۴ بود که تیمی محلی در منطقه شالکه است، پس از آن به شالکه ۰۴ ملحق شد و اولین بازیش برای این تیم را در ۱۷ سالگی انجام داد و به یکی از پدیده‌های تیمش مبدل شد.

در دومین فصل مورد اعتماد اسلومکا، مربی جدید تیم قرار نداشت. پدر اوزیل از این وضعیت خسته شد پس از رد پیشنهاد تمدید قرارداد یک میلیون یورویی توسط شالکه، پسرش را راهی وردربرمنی کرد که به دنبال جانشینی برای دیگو بود. بازیکن برزیلی به باشگاه فوتبال یوونتوس رفت و اوزیل با ۴٫۵ میلیون یورو به باشگاه فوتبال وردربرمن رفت تا ناجی این تیم باشد و بعد آن اوزیل با بستن قراردادی به ارزش ۱۵ میلیون یورو به رئال مادرید اسپانیا پیوست. اوزیل پس از سپری کردن دوره درخشان در رئال مادرید در فصل آخر حضور خود با قراردادی به قیمت ۴۲٫۵ میلون پوند به باشگاه آرسنال پیوست. او در سال ۲۰۱۴ همراه با تیم ملی آلمان قهرمان جام جهانی شد. در سال ۲۰۱۸ نیز پس از حواشی زیاد، از تیم ملی آلمان خداحافظی کرد.


بیشتر بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هجده =

پست بعدی

تعبیر خواب سوره های قرآن (سری2)

ج آوریل 3 , 2020
تعبیر خواب سوره های قرآن (سری2) با تعبیر خواب سوره […]
تعبیر خواب سوره های قرآن (سری2)