تیکا سگ خوش پوش در مراسم اسکار

تیکا سگ خوش پوش در مراسم اسکار

تیکا سگ ۱۰ ساله ای که اهل کاناداست. او یک فشن آیکون در میان سگ هاست و در مراسم اسکار لباسی طراحی شده از برند کریستین سریانو بر تن داشت. عکس های زیبای تیکا سگ خوش پوش در مراسم اسکار را از بخش سرگرمی سایت جیران نظاره گر باشید.

تیکا بخاطر لباس های رنگارنگی که می پوشد و عکس ها و ویدیوهای اینستاگرام و تیک تاکش خیلی محبوب شده است و یک میلیون فالور دارد.


موارد پیشنهادی


در اواخر ماه دسامبر ، TikTok با یک ویدیوی هیجانی ما را با یک مدل جدید It It شگفت زده کرد. تیکا ، همانطور که شناخته شده است ، مجموعه ای از مجموعه های خارق العاده را امتحان کرد ، از جمله کت خز مصنوعی ، پشم راه راه رنگین کمانی و دکمه های چاپ گل.

تیکا در کمدش بیشتر از ۲۰۰ ست لباس دارد . از لباس های خزدار بگیر تا لباس های رنگی و پولکی فقط آن لباسش که از برند شانل است …)

وی در هنگام مدل سازی هر نگاه ، در صدایی که توسط لورنا پیجز ایجاد شد ، خاطرنشان کرد که گرچه “آن را دوست داشت” اما “نمی توانست آن را بپوشد.” تیکا یک تازی ایتالیایی مستقر در مونترال است. توله سگ مجسمه ای ، موهای نقره ای که توسط Instagram و TikTok Monikaer Tika the Iggy شناخته شده است ، در 10 ماه گذشته شیوه زندگی همه را تغییر داده است.


مطلب مرتبط: تعبیر خواب سگ


به این نژاد از سگ ها بیشتر در مناطق گرم زندگی می کنند، کم مو و لاغر هستند و زود سردشان می شود. صاحبش مجبور بودند در محیط سرد کانادا لباس تنش کنند.

تیکا با مجله ووگ هم مصاحبه داشته و توصیه اش به سگ ها این است که حتما راحتی لباس را در نظر بگیرند و اولویتشان باشد و هر چقدر رنگ در لباسهایشان بیشتر باشد بهتر است.


تیکا به گنجه ای پر از چیزهایی که در آن لحظه بیشتر غیرقابل پوشیدنی می شوند ، مانند لباس های تزیین شده ، شلوارهای بافتنی و چاپی ، چسب های جعبه ای و پاشنه های سکویی. اما نه خیلی سریع – تیکا در واقع به ما می آموزد که ، هرچند غیر عملی ، مد را می توان صرفاً به خاطر سرگرمی و بیان خود پوشید و از آن لذت برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 5 =

پست بعدی

تعبیر خواب لب

ش مه 1 , 2021
تعبیر خواب لب با تعبیر خواب لب ، لب بریده، […]
تعبیر خواب لب