تولد 3 سالگی پرنس گابریل سوئد

تولد 3 سالگی پرنس گابریل سوئد

عکسهای منتشر شده به مناسبت تولد 3 سالگی پرنس گابریل سوئد را از بخش سرگرمی سایت تفریحی جیران نظاره گر باشید.

شاهدخت سوفیا، دوشس ورملند (به نام اصلی سوفیا کریستینا هلکویست، متولد ۶ دسامبر ۱۹۸۴) همسر شاهزاده کارل فیلیپ، دوک ورملند است. او قبل از ازدواج مدل مجله بود. او در سال ۲۰۱۵ با شاهزاده کارل فلیپ ازدواج کرد و صاحب دو فرزند به نام شاهزاده الکساندر و شاهزاده گابریل است که به ترتیب در رده‌های پنجم و ششم در خط جانشینی تاج‌وتخت سوئد هستند.


موارد پیشنهادی


در سال ۲۰۱۰، سخنگوی خاندان سلطنتی سوئد رابطه بین هلکویست و پرنس کارل فلیپ را تأیید کرد. روزنامه دیلی تلگراف نوشت خاندان سلطنتی سوئد نسبت به این موضع واکنش نشان داده بودند زیرا او یک مدل نیمه برهنه بوده‌است اما در سال ۲۰۱۱ این دو زوج در Djurgården استکهلم به هم پیوستند و توسط کاخ سلطنتی تأیید شد.

در ۲۷ ژوئن ۲۰۱۴ آنها رسماً نامزد شدند و در دسامبر هلکویست همراه با پرنس کارل فلیپ در مراسم نوبل ظاهر شد. در سال ۲۰۱۵ اعلام شد که او لقب پرنسس را دریافت خواهد کردو آنها در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۵ در Slottskyrkan استکهلم با هم عروسی کردند.

در ۱۹ آوریل ۲۰۱۶، سوفیا اولین فرزند خود یک پسر، پرنس الکساندر، دوک سدومرلند را به دنیا آورد و دومین فرزند پسرش را در ۳۱ اوت ۲۰۱۷ به نام پرنس گابریل، دوک دالارنا را به دنیا آورد.


بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

پست بعدی

بوتاکس ایده آل من است

پ سپتامبر 3 , 2020
بوتاکس ایده آل من است سوسن پرور بازیگر فیلم «بوتاکس» […]
بوتاکس ایده آل من است