طولانی کردن عمر با غذای پر ادویه

طولانی کردن عمر با غذای پر ادویه

ارتباط طولانی کردن عمر با غذای پر ادویه را از بخش سلامت سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه شوید.


پزشکان می گویند ، خوردن این غذای پرادویه می تواند به شما کمک کند تا طولانی تر زندگی کنید.
اگر طرفدار غذاهای تند هستید، خبرهای خوبی برای شما داریم. با توجه به نتایج اولیه تحقیقات بین المللی، خوردن فلفل چیلی ممکن است خطر مرگ ناشی از سرطان یا بیماری های قلبی عروقی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.


موارد پیشنهادی


طبق انجمن قلب آمریکا، فلفل های چیلی حاوی کپسایسین، یک ترکیب شیمیایی است که به میوه ها ویژگی تند می دهد. محققان پیش از این خواص ضد سرطانی، ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و تنظیم کننده قند خون کپسایسین را کشف کرده بودند – اما آنها می خواستند کمی عمیق تر شوند.

تحقیق جدید توسط متخصصان موسساتی مانند CHI Saint Joseph Health، کلینیک کلیولند و دانشکده پزشکی دانشگاه میسوری کانزاس گردآوری شده است.

این تحقیق از چهار مطالعه بزرگ انجام شده است که در مورد 600000 نفر در ایالات متحده، ایران، ایتالیا و چین زندگی می کنند. بر اساس تجزیه و تحلیل، در مقایسه با کسانی که به ندرت یا هرگز فلفل چیلی نمی خورند ، کسانی که این میوه را به طور منظم مصرف می کنند 26٪ کمتر در اثر بیماری قلبی عروقی (CVD) می میرند. خوردن غذاهای ادویه دار با فلفل چیلی همچنین ممکن است خطر مرگ ناشی از سرطان را 23٪ و مرگ و میر ناشی از آن را 25٪ کاهش دهد.

نویسنده ارشد و متخصص قلب و عروق در موسسه قلب، عروق می گوید. “این برجسته می کند که عوامل رژیم غذایی ممکن است نقش مهمی در سلامت کلی داشته باشند.”

از آنجا که میزان و انواع فلفل فلفلی مصرفی در بین مطالعات متفاوت است، به سختی می توان گفت که کدام نوع فلفل فلفلی فوایدی برای سلامتی دارد و همچنین اینکه چند وقت یکبار باید به مقدار مشخص خورده شوند. به گفته دکتر برای انجام این نتیجه گیری تحقیقات بیشتری لازم است.

 


بیشتر بخوانید: تعبیر خواب راه رفتن


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 2 =

پست بعدی

نحوه سنجش کیفیت لباس

ی نوامبر 15 , 2020
نحوه سنجش کیفیت لباس نحوه سنجش کیفیت لباس را از بخش […]
نحوه سنجش کیفیت لباس