چگونه پلاس سایزی خوش تیپ باشیم؟

چگونه پلاس سایزی خوش تیپ باشیم؟

احتمالاً وقتی اسم خوش پوشی می آید، همه به خانمی فکر می کنند که لاغر است، قد بلند و زیباست و کلاً شبیه مانکن های فشن شو هاست. ما در بخش مد و لباس سایت تفریحی جیران یاد می دهیم تا چگونه پلاس سایزی خوش تیپ باشیم؟


موارد پیشنهادی


اما این تصور درست نیست، میشود هم تپل بود و هم خوشتیپ.

فقط کافی است چند تا نکته ریز در استایل را شما رعایت کنید.

اولین و مهم ترین مورد این سات که شما اعتماد به نفس داشته باشید و خودتان را دوست داشته باشید.

در انتخاب پارچه، مانتو، پیراهن دقت  کنید.

پارچه هایی که دارای نقش های شلوغ یا گل های بزرگ هستند، مناسب تپل ها نیست (مگر اینکه طراح یا خیاط شما تمهیدات لازم را اعمال کند یا پارچه حالتی خنثی داشته باشد.)

از بهترین پترن ها برای شما، راه راه عمودی هست چون باعث می شود سایز شما لاغتر به نظر بیاید.

پارچه های اپتیکال هم خیلی عالی می شود.

کمربند ها در استایل شما تاثیر خوبی دارند و باعث می شوند کمر شما باریک تر بنظر بیایند. البته بستگی به سایز کمربند هم دارد. کمربند بهتر است پهن نباشد.

اساساً رنگ های تیره و خنثی باعث لاغرتر دیده شدن می شود اما این به معنای این نیست که رنگ شاد نپوشید، کاملاً سلیقه ایه، ما کلی بلاگر پلاس سایز داریم که ابداً تیره نمی پوشند.

سعی نکنید از لباس های تنگ و کوچکتر استفاده کنید. چون علاوه بر اینکه خودتان اذیت می شوید، ظاهر خوبی ندارد و شکم و پهلو طبقه طبقه چین می خورد. اندازه لودن لباس ها بهترین گزینه است.

زیور آلات ظریف و براق جلوه دست های شما را چند برابر می کند. گردنبند یا گل سینه را فراموش نکنید چون باعث می شود چشم های مخاطب به سمت آن جذب بشود.

سعی کنید برای انتخاب اکسسوری ها، به سمت مینیمال بودن یا ظریف بودن بروید. هر چه از وسایل یا زیورآلات پهن تر استفاده کنید، باعث می شود پلاس بودن بیشتر به چشم بیاد و کلاً از نظر بصری همه چیز بزرگ نمایی دارد.

راستی راستی، پیراهن های چین چینی، پف دار، پرنسسی و استایل گتسبی، برای پلاس سایز توصیه نمی شود مگر اینکه همان تمهیدات اعمال شود.


بیشتر بخوانید:


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 5 =

پست بعدی

آموزش تمرینات موثر برای داشتن ریه سالم

ش ژوئن 20 , 2020
آموزش تمرینات موثر برای داشتن ریه سالم ریه ها ارگان […]
آموزش تمرینات موثر برای داشتن ریه سالم