تشریح استایل طناز طباطبایی

تشریح استایل طناز طباطبایی

با نگاه نکردن به استایل برخی از سلبریتی های مطرح کشورمان می بینیم که کاملا اصول رعایت استایل یک هنرمند را کنار گذاشته اند و همانند یک استریت استایل اسپرت ظاهر می شوند. بررسی و تشریح استایل طناز طباطبایی در اکران فیلم شنای پروانه را از بخش مد و لباس سایت تفریحی جیران همراه ما باشید.


موارد پیشنهادی


باور کنید قصدمان هدایت کردن به سمت تجملات نیست می توان در عین سادگی استایلی در خور یک مراسم را هم داشت به خصوص که همه ی ما می دانیم در توان بازیگرانمان داشتن حداقل ها هست و دنیایی از لباس ها در کمدشان دارند.

حتی در دیگر همایش ها دیده شده بازیگران حداقل به جای دستکشی پلاستیکی دستکش مشکی به دست کردند تا به استایل شان خدشه وارد نشود، بعید است در یک مراسم خارج از ایران سلبریتی ای را ببینیم که با دستکش پلاستیکی و یک استایل کاملا سطح متوسط ظاهر شود.

جدا از مراسم و سلبریتی و دیگر چیزهایی که مکررا به آن اشاره کرده ایم، مانتویی که طناز طباطبایی به تن کرده است به شدت باعث شده است درشت تر از چیزی که هست به نظر برسد و گویی دقیقاً داستان همان فشن شو پیش آمده که عیناً همان لباسی که صرفاً جهت هنرنمایی طراح طراحی می شود دوخته شده و بازیگرمان پوشیده است.

توجه کنید که اور سایز از ترندهای امسال است اما به این سبک مانتو ها گفته نمی شود و اصول خودش را دارد.

– از لحاظ رنگبندی آبی و سفید کنار هم جذاب شده است و انتخاب عینک هم با رنگ های استایل همخوانی خوبی دارد اما مشکی جایگاهی در این استایل ندارد.

بعد هم که ماسکی با حال و هوای ماسک های گوچی در میان استایلی تمامأ اسپرت زیاد هم باعث به چشم آمدن نشده است.


بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

پست بعدی

علایم و زمان دندان در آوردن نوزاد

س جولای 14 , 2020
علایم و زمان دندان در آوردن نوزاد درباره دندان درآوردن، […]
مشکلات و زمان دندان در آوردن نوزاد