0

10 رستوران گران دنیا

10 رستوران گران دنیا

10 رستوران گران دنیا

با 10 رستوران گران دنیا از سایت گردشگری سایت تفریحی جیران همراه باشید.

10. Masa ، شهر نیویورک

10 رستوران گران دنیا
این رستوران در مرکز Time Warner در نیویورک واقع شده است. به همان اندازه یک تجربه مشترک غذا خوردن است. سرآشپز ارشد ماسا تاکایاما یک محیط آرام و راحت غذا خوردن را توصیه می کند که حداکثر 3 ساعت از آن را در یک دوره آشپزی چند دوره ای قرار دهید. هتل منوی ثابت ندارد. وقتی مشتری ها می رسند ، با تعدادی وعده های غذایی تازه بیرون از آشپزخانه آشنا می شوند. وعده های غذایی از 350 دلار برای هر شخص منفی مالیات یا نکته است. نوشیدنی های موجود از حداقل 400 دلار تا حداکثر 2000 دلار می باشد.


بیشتر بخوانید:


9. لو پیش کاتلان ، پاریس:

10 رستوران گران دنیا

این رستوران گران قیمت درست در وسط پارک Bois de Boulogne در پاریس ، فرانسه واقع شده است. وعده های غذایی این رستوران مرسوم ، مد روز از 85 دلار شروع می شود. دسرها حدود 43 دلار قیمت دارند در حالی که غذای اختصاصی a la carte با قیمت 130 دلار می شود. وعده غذایی هفت دوره ای در این رستوران پرمحتوا با حدود 255 دلار شامل مالیات و نکات ارائه می شود. یک وعده غذایی 5 دوره ای فصلی برای هر فرد حدود 199 دلار است. برخی از این وعده های غذایی گران قیمت در کنار راویولی میگو درون مایع روغن زیتون سرو می شود. همچنین می توان آنها را به همراه گوشت گوساله همراه با پوره دارچین و معطر سرو کرد.

8. Misoguigawa ، Osaka ، Kobe و کیوتو:

10 رستوران گران دنیا

این رستوران غذاهای فرانسوی را با پیچ و تاب های ژاپنی سرو می کند. این خانه در یک خانه استراحت قدیمی در مرکز کیوتو واقع شده است. یکی از وعده های غذایی قابل توجه آن ، غذاهای فرانسوی کایزکی است که از اوایل دهه 1980 میلادی ارائه می شود. 8 وعده غذایی آن ، هزینه ای کمتر از 162 دلار ندارد. یک وعده غذای چند دوره تخصصی تر حدود 270 دلار هزینه مالی دارد. حتی پس از آن نیز باید 5 روز قبل از موعد سفارش داده و پرداخت شود. آنها دسرهایی مانند پشه شکلات را به همراه انواع توت ها در سس خامه پسته ارائه می دهند. بعضی از وعده های غذایی شامل فیله گوشت گاو با لوبیا فرانسوی ، کدو تنبل کباب شده و سوفله سیب زمینی است.

7. Sublimotion، ایبیزا:

10 رستوران گران دنیا

این رستوران زیر آب هنگامی که نوبت غذا خوردن است ، یک اثر هنری و مهمان نوازی چشمگیر محسوب می شود. تصور می شود این مقصد مورد علاقه ثروتمندان جهان باشد. این رستوران دارای غذایی از برخی از بهترین آشپزهای جهان است که لحظه ای وعده های غذایی بی نظیر را ایجاد می کنند. این وعده غذایی برای هر فرد یک برنامه غذایی سالم 20 دوره ای تشکیل می شود. کل هزینه های این غذا برای هر نفر به حدود 2078 دلار می رسد. با توجه به محیط ، خدمات و تجربیات کلی ، ارزش آن را دارد که برچسب قیمت آن را بدانید. این برچسب قیمت آن را در لیگ خودش قرار می دهد.

6. بژ، توکیو:

10 رستوران گران دنیا
این رستوران در بالای ساختمان شانل در محله گینزا توکیو ایجاد شده است. این یکی از جایگاه ها برای سرآشپز جهانی معتبر جهان آلن دوکوزه است. سرآشپز آلن دارای یک شرکت بازرگانی است که شامل کتاب آشپزی ، رستوران ها ، مدارس آشپزی و مشاوره آشپزی است که در سال 15 میلیون دلار جذب می شود. این رستوران غذاهای فرانسوی را نیز با تاب تابستانی ژاپنی ارائه می دهد. این خدمات حدود 259 دلار قیمت دارند. شام های 3 یا 4 کروشه با قیمت 147 دلار و 190 دلار به ترتیب ارائه می شوند. آخرین نیش شکلاتی است که به عنوان دکمه شانل طراحی شده و حدود 25 دلار قیمت دارد.

5. آراگاوا ، توکیو:

10 رستوران گران دنیا

این رستوران بیش از یک دهه در 5 رستوران برتر دنیا بوده است. گنجاندن آن مکان توکیو را در بالای شهر ، به عنوان شهری با بیشترین تعداد رستوران های معروف و گران قیمت ، قرار داده است. این رستوران فقط 22 نفر را در هر زمان قرار می دهد و در انتهای یک راهرو طولانی در ایستگاه خدمات Shinbashi قرار دارد. معروف است به بهترین گوشت گاو کوبی جهان. برخی از وعده های غذایی دیگر که در اینجا سرو می شود شامل یک ماهی سالمی دودی کامل و هر روز کباب زغال سنگ کباب شده ساندا بیفستایک است. برچسب قیمت وعده های غذایی برای هر نفر حدود 341 دلار است.

4. رستوران گوردون رامسی ، لندن:

10 رستوران گران دنیا
شما به احتمال زیاد این سرآشپز معروف تلویزیون اسکاتلندی و رستوران محبوب را از نمایش هایی مانند کابوس های آشپزخانه Ramsay و حتی Hell’s Kitchen می شناسید. رستوران های آنها بسیار منحصر به فرد و پر کاربرد هستند. رستوران چلسی از سال 2001 تاکنون به سه ستاره میشلن تبدیل شده است. این رستوران ها منوی معاملات فصلی را ارائه می دهند که دارای چندین دوره است و قیمت آن حدود 185 پوند یا حدود 320 دلار است. هزینه وعده های غذایی 5/12 درصد از آنها را به طور متوسط ​​355 دلار دریافت می کند. این وعده غذایی ارزان قیمت را می توان با یک بطری 18 و 850 دلاری شراب قرمز همراه کرد.

3. رستوران Crissier ، سوئیس:

10 رستوران گران دنیا
این رستوران سه ستاره میشلن بیش از 40 سال شاهد جانشینی از سرآشپزهای مشهور جهان است. کل تجربه آن برای ارائه و تجربه حسی چشمگیر طراحی شده است. بسیاری از بازخورد مشتری قابل ستایش و رتبه حرفه ای را دریافت کرده است. رستوران ارشد رستوران ، سرآشپز بنوئی ویولیر به عنوان سرآشپز سال در سال 2013 در سوئیس انتخاب شد. برخی از غذاهای آنها همراه با سوفله میوه ای قرمز و قارچ های برشته شده تابستانی ، Saint-Gilles-Croix-de-vie یک گربه ماهی سفید است که با لیمو ترش تهیه شده است. ظروف آنها با چندین دوره همراه است و قیمت آن حدود 415 دلار است.

2. رستوران Ithaa Undersea ، مالدیو:

10 رستوران گران دنیا
این رستوران در سال 2014 توسط نیویورک تایمز به زیباترین و گرانترین دنیا معرفی شد. حدود پنج متر در زیر اقیانوس هند است. این منظره 180 درجه ای از باغ های رنگی اطراف آن را به وجود می آورد. نام این ایتا به زبان مالدیوی برای “مادر مروارید” است. این رستوران غذاهای اروپایی را در یک شام 6 دوره ای تهیه می کند. قیمت آن 320 دلار منهای نوشیدنی و راهنمایی است. قیمت کلی شام برای هر فرد حدود 500 دلار است. برخی از وعده های غذایی آنها شامل غذاهای مجلل مانند گوشت سیاه Angus Tenderloin و ماهی خاویار ماهی صخره ای است.

1. SubliMotion ، اسپانیا.

10 رستوران گران دنیا
این رستوران اسپانیایی در هتل Hard Rock ، ایبیزا واقع شده است. تجربیات ناهار خوری معمولی در هتل چند ساعت به طول می انجامد و معمولاً بین دو تا سه ساعت به طول می انجامد و شما برای هر فرد 2،173 دلار پرداخت می کنید. این امر آن را به عنوان هتل برای ثروتمندان بسیار ثروتمند و احتمالاً چند رمان نوآوری در نظر گرفته است. این وعده غذایی 2000 دلاری شامل 15 تا 20 وعده غذایی البته است. دوره ها در هنر آشپزی یک معده مولکولی مستقر هستند. ناهار خوری در SubliMotion چیزی بیش از یک تجربه آشپزی نیست بلکه یک تجربه حسی است که شامل هنرهای تجسمی ، موسیقی های پیپ شده و هدست های سلام = فناوری است.


بیشتر بخوانید: شیک ترین ست های پاییزه + عکس


نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر