0

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر

با مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر از بخش گردشگری سایت تفریحی جیران همراه باشید.

آبشار Iguazú ، برزیل

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر

یک کرکس سیاه بر فراز آبشار Iguazú در نزدیکی مرز برزیل و آرژانتین بالا می رود. تقریباً سه برابر پهن تر از نیاگارا ، رعد و برق قدرتمند آبشار با سرعت تا 450،000 فوت مکعب در ثانیه در فصل باران زمستانی


موارد پیشنهادی


اینسبروک ، اتریش

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر
پس از گذشت یک هفته از برف بدون توقف ، عکاس رابی شون منتظر ماند تا ابرها از بالای مفصل از خانه خود در کوههای Nordkette استان تیرول بلند شوند. Shone با وضوح عکس تلفن هوشمندش شوکه شد ، صحنه را به یاد می آورد و باعث می شود احساس هوای سردتری نسبت به هوای واقعی انجام دهد.

کوه های الک ، کلرادو

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر
قرار گرفتن در معرض طولانی ، چراغهای جلو ، 10000 ISO و سه یا چهار قاب باعث شده تا این عکس از شیری میان تابستان تهیه شود. پیت مک برید ، عکاس توضیح می دهد: “من فقط سعی کردم سحر و جادو در بیرون از منزل و آسمان شب را به خواهرزاده هایم ، به نسل بعدی آموزش دهم.” “اگر جلوی نگاه خود را بکشید ، آنچه شما می توانید در حیاط خلوت خود مشاهده کنید ، شگفت آور است.”

پارک ملی گراند تتون ، وایومینگ

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر
دو سوارکار در مکث اسب سواری در امتداد خط ریز مرتع در حاشیه غربی پارک ملی گراند تتون. حکاکی شده توسط خطوط گسل و یخچالهای طبیعی ، قله های تیز Tetons – بسیاری از آنها به بیش از 12000 پا برسند – یک بخش خیره کننده از کوه های راکی ​​میانه را تشکیل می دهند.

استانبول، ترکیه

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر
استانبول با نام “شهر مناره ها” ، هزاران مسجد از جمله “ینی کمی” یا “مسجد جدید” را در اینجا به تصویر کشیده است که امسال جشن 356 سالگی خود را برگزار کرد.

سامبورو ، کنیا

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر نگهبان حیات وحش لکوپانیا در اردوگاه سارارا در شمال کنیا شیر را برای حیوانات یتیم تغذیه می کند. همه گونه های زرافه آفریقایی ، از جمله زرافه های ترسیمی مانند اینها ، در حال حاضر با “انقراض خاموش” چند تهدیدی روبرو هستند

دولومیت ، ایتالیا

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر

آینه های دریاچه ای کریستالی آرام Baita Segantini ، یک کلبه دنج در پای کوه Pale di San Martino در دامنه کوه Brenta Dolomites در شمال ایتالیا است. کوین فاینگنرت ، عکاس ، می گوید: “بازتاب بسیار چشم پوشی بود.”

جیزالمر ، هندمکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر

مردی از دیوار قلعه جیزالمر در جیسالمر هند نگاه می کند. امروز تقریباً 7000 آسیاب بادی مدرن شهر بیابانی ماسه سنگی قرن دوازدهم را نیرو می بخشند.

جزیره ساپلو ، جورجیا

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر
خزه اسپانیایی و قیام اسپانیایی از درخت در طی طوفان باران بعد از ظهر در جزیره سد ساپلو ، شصت مایل جنوب ساوانا ، جورجیا. این خانه به هوگ هاموک ، یکی از آخرین اجتماعات بازمانده Gullah است ، و بسیاری از ساکنان ساپلو می توانند جدایی خود را از ابتدای دهه 1800 به طور مستقیمی به عقب افتاده آفریقای غربی بردگی ردیابی کنند.

صخره بزرگ مانع ، استرالیا

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر هر دو چوب درخت لاک پشت و لاک پشت های دریای سبز مانند این اغلب در تالاب Great Barrier Reef از جزیره لیدی الیوت برای استراحت ، تغذیه با چتر دریایی و حفر لانه های آنها در هر زمستان استفاده می کنند.

پارک ملی تورس دل پاین ، شیلی

مکانهای زیبای گردشگری جهانی + تصاویر
یخ کوه یخی عظیم ، که از یخچال طبیعی شکسته شده و در اثر باد شدید به ساحل در لاگو گری منفجر شده است ، یک کوتوله پشتی در پارک ملی تورس دل پاین پاتاگونیا کوتوله می کند.


بیشتر بخوانید: ۶ مزیت آموزش آنلاین


نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

مشاهده بیشتر