مناطق زیبای جهان 2

مناطق زیبای جهان 2

با عکسهای مناطق زیبای جهان 2 از بخش گردشگری سایت تفریحی جیران همراه باشید.

ترکیه – کاپادوکیا

این شهر یک شهر باستانی و دارای چندین شهر زیر زمینی چند طبقه است که به تازگی تعداد زیادی از گردشگران را در دنیا جذب خود کرده است. یکی از تفریحات متداول در کاپادوکیای باستانی بالن سواری است. ناگفته نماند که هتل های این شهر به طرز ماهرانه ای با بافت شهر همخوانی دارند و تعدادی از آنها ضمن این همخوانی، بسیار لوکس هستند.


موارد پیشنهادی


آلمان – قلعه نئوشوان اشتاین

این قلعه در بالای تپه ای در استان باواریای آلمان واقع شده و از معروف ترین مناطق دیدنی آلمان مربوط به قرن 19 است. منظره زیبا و منحصر به فرد این قلعه به همراه دریاچه، کوهستان و درختان سر به فلک کشیده اطرافش، نئوشوان اشتاین را به یکی از محبوب ترین سوژه های داغ عکاسی برای گردشگران تبدیل کرده است.

شفق شمالی در کانادا

دیدنی ترین جاذبه های جهان همین نورهای رنگی هستند که در کشورهایی مانند کانادا قابل مشاهده هستند. بهترین زمان برای دیدن شفق قطبی از 9 تا 12 شب است.

پاییز در واشنگتن

فرانسه – اپرا گارنیه

یکی از مشهورترین اپرا های جهان در شهر پاریس به نام اپرا گارنیه در کاخ گارنیه قرار دارد. این اپرا به خاطر معماری زیبا و جزئیات زیادی که در بنا به کار برده شده است در جهان به شهرت رسیده است و از قرن 19 مشغول به کار است.

جزیره فی فی تایلند


مطلب مرتبط: جزایر فی فی در تایلند + فیلم


پل جوبی مارپیچی با 45 متر ارتفاع در جنوب کپنهاگ دانمارک 

این پل مارپیچی شبیه ساعت شنی است که شیبی برابر با 600 متر دارد. با این طراحی بی نظیر، گردشگران و طبیعت دوستان می توانند جنگل را در ارتفاع بالاتری مشاهده کنند. طراحی این پل به عهده استودیو معماری EFFEKT بوده است.

آلمان – ایالت ساکسونی

آمریکا – پارک ملی آرچز Arches National Park 

پارک ملی آرچز Arches National Park یا پارک ملی طاق ها در آمریکا در ایالات متحده یوتا واقع شده است که شهرت خود را از همین طاق های عجیب و عظیم دارد. پارک ملی آرچز 310 کیلومتر وسعت دارد. جالب تر این که بسیاری از جاذبه های طبیعی آمریکا در جنوب ایران نیز نمونه های دارند که بسیاری از ما از آنها بی خبر هستیم.

یونان – سانتورینی


بیشتر بخوانید: رنگ شتری با چه رنگ هایی ست میشود


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یک =

پست بعدی

ارتباط جوش صورت با تغذیه 

چ ژانویه 22 , 2020
ارتباط جوش صورت با تغذیه با ارتباط جوش صورت با […]
ارتباط جوش صورت با تغذیه