0

4 مزیت برتر لحاف پشمی

4 مزیت برتر لحاف پشمی

4 مزیت برتر لحاف پشمی

پشم به طور طبیعی تولید می شود. مردم مواد را از گوسفندها برداشت می کنند. آنها هزاران سال است که این کار را انجام می دهند و مواد را به لباس و پتو خود می دوزند. اکنون می توانید پشم را در لحاف پیدا کنید. با ما همراه باشید تا با 4 مزیت برتر لحاف پشمی آشنا شوید.

4 مزیت برتر لحاف پشمی

اما چرا ماده مهم است؟

چرا این همه مردم علیرغم برچسب های گران قیمت که گاهی اوقات با آنها همراه است ، خواستار تهیه لحاف های پشمی می شوند؟ باور کنید یا نکنید ، مزایایی که لحاف های پشمی ارائه می دهد فقط اغراق نیست.

اینها توسط علم واقعی پشتیبانی می شوند و شامل موارد زیر هستند:

1) درجه حرارت

اگر تمام چیزی که از یک لحاف می خواهید فقط گرما است ، می توانید با پلی استر ، احتمالاً حتی با پر ، کنار بیایید. همه آن پارچه ها عایق هستند. آنها برای حفظ گرما بین شما و پتوی شما طراحی شده اند.


موارد پیشنهادی


پس چرا مردم لحاف های پشمی را به لحاف پلی استر و پر خود ترجیح می دهند؟

لحاف پلی استر در زمستان

خوب ، درک منطق آن چندان سخت نیست. بله ، پلی استر گرما را به جمع می کند و بله ، در زمستان شما را گرم نگه می دارد.

لحاف پلی استر در تابستان

اما در تابستان که شرایط آب و هوایی ناگهان تغییر می کند چه اتفاقی می افتد؟ آن لحاف پلی استر گرم قرار است خسته کننده شود. چون گرمای زیادی تولید می کند بخاطر این نمی توانید گرما را تحمل کنید.

اما آیا پشم همان کار را نمی کند؟ نه اینطور نیست. بهترین لحاف های پشمی قطعاً گرمای تولیدی شما را به جمع می کنند تا اطمینان حاصل شود که در زمستان گرم و خوش حالت هستید. اما هنگامی که دما در مجاورت شما افزایش می یابد ، تابستان که فرا می رسد ، لحاف پشمی عملکرد خود را تغییر می دهد.

این گرمای اضافی را از شما دور می کند. این گرما را در امتداد الیاف خود منتقل کرده و در محیط آزاد می کند و به شما امکان می دهد کاملاً خنک و راحت باشید. با پشم ، لازم نیست لحاف ها را با فصل تغییر دهید. همین لحاف می تواند در طول سال به شما خدمت کند.

اینگونه گوسفندان از شرایط سخت آب و هوایی زنده می مانند.

 

2) مرطوب

پشم قادر است دمای شما را بسیار موثر تنظیم کند زیرا جاذب است. بنابراین اگر با لحاف پلی استر در گرمای تابستان خیس عرق می شوید و سنگین می شوید، می توانید به لحاف پشمی خود اعتماد کنید تا حتی در شب های گرم نیز شما را نسبتاً خشک نگه دارد. این به قابلیت تنفس لحاف کمک می کند. هیچ وقت احساس سنگینی و خفگی و غرق شدن نمی کنید.

 

3) سلامتی

وقتی الیاف پشم رطوبت بدن شما را جذب می کنند ، خیلی زود بخار می شود. به همین ترتیب ، هرگز نگران مرطوب شدن لحاف پشمی خود در اثر تعریق زیاد نیستید. اگر لحاف های پشم ضد حساسیت خریداری می کنید ، دیگر نگران پرورش کپک ، گرد و غبار ، باکتری ها و سایر عناصر دیگری نیستید که ممکن است سلامتی شما را به خطر بیندازد. لحاف های پشمی در واقع ضد حساسیت هستند.

بنابراین حتی اگر گرفتار حملات آسم باشید ، این وسایل خواب، شما را قادر می سازد تا در آرامش بخوابید.

 

4) محیط

پشم یک ماده طبیعی است. به صورت انسانی (در بیشتر موارد) از گوسفندان بدست می آید. همچنین با استفاده از ابزارها و روشهایی که تأثیر منفی بر محیط ندارند ، پردازش می شود. بنابراین می توانید لحاف پشمی خود را با هوشیاری تمیز استفاده کنید ، زیرا کاملاً می دانید که مواد ساخته شده برای ساخت آن پایدار و قابل تجزیه است.


جالب است بخوانید: ۶ مزیت آموزش آنلاین


باید بدانید که مقداری از پشم موجود در بازار امروز کاملاً ارگانیک نیست. برخی از پشم ها با استفاده از مواد شیمیایی سمی به گونه ای دقیق پردازش شده اند که ویژگی های تنظیم کننده درجه حرارت طبیعی و رطوبت آن به خطر می افتد.

به همین دلیل است که باید به شرکتهای سازنده لحافهای پشمی خریداری شده توجه زیادی داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که آنها از فرآیندهای پایدار استفاده می کنند که پشم موجود در لحاف شما را قادر می سازد تا توانایی های خود را حفظ کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هشت =

مشاهده بیشتر