11 راه برای تزئین خانه با گل

11 راه برای تزئین خانه با گل

با 11 راه برای تزئین خانه با گل از بخش دانستنی های سایت تفریحی جیران همراه ما باشید.

گلها می توانند به عنوان ابزاری خلاقانه برای درخشان کردن خانه شما بکار روند. آنها به فضا رنگ و طراوت می بخشند و عطر و بوی آنها می تواند شادی را افزایش دهد. از ایجاد دیوار گل تا قرار دادن گل در بطری های قدیمی ، اجازه دهید نگاهی به چند روش منحصر به فرد برای استفاده از گلهای تزئینی برای تزئین خانه خود بیندازیم.

  • پوتوری

potpourri ، مخلوط معطر گلبرگهای خشک شده و روغنهای اساسی را در یک کاسه تزئینی قرار داده و آن را روی میز وسط خانه خود قرار دهید. جدا از افزودن رنگ ، این ایده ی فرانسوی عطری معطر به شما می دهد.


موارد پیشنهادی

  • گلدان چکمه‌های پلاستیکی

به جای استفاده از گلدان های معمولی برای تزئین خانه خود می توانید از یک جفت چکمه های لاستیکی ضد آب قدیمی به عنوان گلدان استفاده کنید. فقط آنها را مطابق میل خود رنگ کنید و گل ها را درون آنها قرار دهید.

  • دیوار گل

نصب دیوارهای پیش ساخته از گلهای مصنوعی باعث ایجاد رنگ و ظرافت به خانه شما می شود. با چسباندن گل های نزدیک به یکدیگر روی دیوار با استفاده از چسب می توان آن را تهیه کرد. اگر نمی خواهید به دیوار آسیب بزنید ، قبل از اینکه گلها را بچسبانید ، کاغذ دیواری بچسبانید.

  • گلها در یک قوری

می توانید از یک قوری قدیمی استفاده کنید یا یکی از آنها را از یک فروشگاه سرامیکی خریداری کنید. از استفاده از گلدان با طرح هایی روی سطح آن خودداری کنید زیرا ممکن است با گل آرایی مطابقت نداشته باشد. می توانید قوری را روی میز یا میز ناهار خوری قرار دهید. به همین ترتیب ، می توانید از لیوان چای یا لیوان قهوه اضافی که در آشپزخانه شما قرار دارد استفاده کنید تا آرایش های گل ساده یا پیچیده ای ایجاد کنید.

  • طبقه گل

یک روش خلاقانه برای اضافه کردن رنگ تزیینی به طبقه چوبی ، تزئین آن با گل های مورد نظر شماست. تزئین نه تنها دیوار و قفسه را زیباتر می کند بلکه کیفیت هوا در خانه شما را نیز بهبود می بخشد.

  • گل در گلدان آبیاری

با قرار دادن گل ها در آنها ، به گلدان قدیمی زیبایی ببخشید. همچنین استفاده از گلهایی که رنگ گلدان را تکمیل می کنند ، ایده خوبی است.

اگر دوست دارید چیزهای ساده را نگه دارید، سعی کنید گلهای تنها را در یک بطری بلند قرار دهید. بطری ها می توانند از رنگ ها یا اشکال مختلفی برخوردار باشند. این چیدمان برای هر محیط مناسب است ، بنابراین می توانید آن را در هر گوشه ای از خانه نگه دارید.

ترکیبی از گل و شمع می تواند در تقویت آرامش خانه شما بسیار مهم باشد. طرح را مینیمالیستی نگه دارید و جا شمع هایی که از نظر شکل یا رنگ مشابه گلدان گل هستند را انتخاب کنید.

گلهایی که روی گلدان پر از آب نگهداری می شوند، به آنها کمک می کند تا زندگی طولانی تری داشته باشند. آب همچنین باعث ماندگاری بیشتر عطر آنها می شود.

یک سبد کوچک مملو از گلهای روشن و پر جنب و جوش را می توان در هر قسمت از خانه قرار داد. مقداری اسفنج نم دار را درون سبد قرار دهید تا طراوت گل ها حفظ شود.

  • گلدان های رنگارنگ

می توانید با رنگ آمیزی آنها با رنگ های روشن گلدان های سفالی ساده را زیبا تر و چشم نواز تر کنید. اینها را می توان در بالکن یا محوطه باغ قرار داد.


بیشتر بخوانید: آیا گیاهان هوای خانه را تصفیه می کنند؟


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =

پست بعدی

پرندگان مهاجر راهی سواحل جنوبی ایران می شوند

چ ژانویه 22 , 2020
پرندگان مهاجر راهی سواحل جنوبی ایران می شوند با مطلب […]
پرندگان مهاجر راهی سواحل جنوبی ایران می شوند