0

10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

با 10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن از بخش دانستنی های سایت تفریحی جیران همراه ما باشید.

 • فضا را تاریک کنید.

10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

شما باید شجاع باشید تا دیوارها را به رنگ مشکی رنگ کنید، اما هنگامی که با مبلمان رنگی همراه هستید، خیلی خوب کار می کند. پینک های پاستیل سایه ای مناسب برای تیره کردن تاریکی هستند. شما انجام دهید؛ ما به شما جرات می دهیم…


بیشتر بخوانید: 11 راه برای تزئین خانه با گل


 • تابلوهای تزیینی استفاده کنید.

  10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

تخته های چوبی که بر روی دیوار نصب شده اند، میانبری به ظرافت می بخشند. با رنگ آمیزی رنگی پر فراز و نشیب، شهرت و شکوه خود را مدرن کنید. ما عاشق ایده گروه بندی تابلوهای تصفیه شده با فلزات مدرن و چاپهای گاو گاو برای یک فضای خنده دار گاوچران فضایی هستیم.

 • طبیعت سبز بیرون

  10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

با استفاده از رنگ های جسورانه، الگوهای هندسی و چاپ های گیاه شناسی که باعث ایجاد گرمی به فضا می شود، فضای بیرونی را وارد کنید و با استفاده از پیچ و تاب اتاق نشیمن کوچک خود جلوه ای طبیعی به آن بخشید. این دیوار با ویژگی های سبز سرسبز همراه با یک کاناپه ذغال چوب و پنجره های با قاب سیاه به سبک Crittall، ظاهراً شیک و مدرن به نظر می رسد. ظاهر را با لایه های کوسن های مخمل خواب دار و همچنین تعداد زیادی گیاه خالی کنید.

 • رنگ دیوارها را زیبا می کند

  10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

با نقاشی اتاق نشیمن خود با شکل ها و الگوهای جالب توجه خلاق شوید. این نوع از جلوه های رنگی روند دو رنگ محبوب را به سطح قابل توجه دیگری می برد. شکل ها و زوایای مختلفی را ماسک بزنید و با رنگ های متضاد و واضح در یک ظاهر طراحی کنید تا ظاهری جالب و به روز داشته باشید.

 • از رنگ های مایل به قرمز استفاده کنید.

10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

تن های خاکی مانند مایل به قرمز، ماسه یا بژ یک روند رنگی کلیدی است و به ما امکان می دهد تا بعد از یک روز شلوغ، برنامه هایی برای اتاق نشیمن ایجاد کنیم که می خواهیم در آنجا مستقر شویم. تیمی با چوب طبیعی، فضای سبز و بافتهای لایه باز.

 • با فرشی از طرح های بهاری استفاده کنید.

10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

اگر شما یک طرح خنثی دارید که احساس می کنید کمی کمرنگ هستید، لمس های طبیعی بدون غلبه بر آن فضای را تقویت می کند. به اتاق نشیمن خود چشمه ای تمیز و با سایه هایی از رنگهای سفید و چرمی سفید رنگ اضافه کنید و لوازم جانبی چوبی طبیعی را اضافه کنید تا جلوه ای آرام و آرامش بخش از باغ- آرامش ایجاد کنید.

 • چرخش سبک و آسان

  10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

برای چرخاندن سر، فضایی ایجاد کنید که شیک باشد، همانطور که با صندلی بیانیه برای چرخاندن سر، عملی است. در اینجا، یک صندلی تخم مرغ حصیری کاملاً در این اتاق نشیمن گاه به گاه پر از بافت لایه باز و لرزاننده بوفه می چرخد.

 • گالری هنری خود را ایجاد کنید

10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

آثار هنری با اندیشه نمایش داده شده فوراً هوای کم توجهی را به اتاق نشیمن شما تزریق می کنند. با این وجود، باید به چگونگی چیدمان هنر اندیشه زیادی اندیشید. ترکیبی از اندازه و انواع آثار هنری و فریم ها خوب است، فقط مطمئن شوید که همه آنها به طور مساوی از یکدیگر قرار گرفته اند و به نظر متعادل بر روی دیوار می رسند. ابتدا قطعات روی زمین را مرتب کنید، سپس از یک سطح روحیه و نوار اندازه گیری استفاده کنید تا از قرارگیری کامل آنها اطمینان حاصل کنید.

 • رنگ ها را تغییر دهید

10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

مبلمان متضاد راهی آسان برای تزریق شخصیت به اتاق نشیمن بدون دست زدن به دیوارها است. راه حل مناسب برای اجاره، ایجاد فضای نرم و مبلمان با مبلمان کلاسیک در چوب گرم نرم و متعادل است و اگر نمی توانید آن دیوارها را تغییر دهید، چرا دست خود را با اثر خاموش امتحان نمی کنید؟ این نمای بتن جالب الگوی انتزاعی را به هم می رساند.

 • مبلمان پر زرق و برق را انتخاب کنید.

10 روش تغییر ظاهر اتاق نشینمن

انرژی و استایل کاندوی ساحلی میامی با یک پالت زینتی از یکپارچه سازی با سیستم عامل صورتی و اسپرتیک را تزریق کنید. با استفاده از صندلی های مخملی، نورپردازی سبک و دکوراسیون سبک دکوراسیون Art دکو و لوازم جانبی آن را در یک پایان فلزی طلایی، عقب نشینی گرمسیری جدید خود را انتخاب کنید تا زرق و برق را از پشت بام به دست آورید.


بیشتر بخوانید: برکات خواندن سوره انفطار


 

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

مشاهده بیشتر