چیزهای بی فایده ای که باید دور ریخت

چیزهای بی فایده ای که باید دور ریخت

مواردی وجود دارد که بسیاری از ما در خانه نگهداری می کنیم و هرگز در واقع دلیل آن را زیر سوال نمی بریم. بسیاری از اینها کاملاً بی فایده هستند و با این حال هنوز هم آنها را مانند نوعی اشیا مقدس نگهداری می کنیم. موارد دیگری وجود دارند که ما فقط آنها را فراموش می کنیم. آنها فقط آنجا هستند و ما آنقدر به آنها عادت کرده ایم که دیگر حتی دیگر متوجه آنها نمی شویم.پیشنهادی می کنیم با بخش دانستنی های سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه باشید تا با چیزهای بی فایده ای که باید دور ریخت آشنا شوید.

ما قبلاً در مورد راه های پاک کردن زندگی شما و اینکه چگونه مینیمالیسم می تواند مفید باشد صحبت کردیم، اما مرتبا مرتکب خطاهایی می شویم و بسیاری از ما حتی نمی دانیم که این کار را انجام می دهیم – نگه داشتن برخی از موارد در خانه یکی از موارد عادی است.

آخرین باری که تاریخ انقضا محصولات موجود در انبار یا فریزر خود را جستجو کرده اید چه زمانی بوده است؟ یا دقیقاً چه موقع جوراب های ناموزونی را که در کشوی خود نگه داشته اید پوشیده اید؟

اشکالی ندارد، همه ما در نگهداری انواع چیزهای بی فایده در اطراف مقصر بوده ایم.

تلفن های همراه قدیمی


بسیاری از افراد تلفن های همراه قدیمی را که دیگر از آنها در خانه استفاده نمی کنند ، نگهداری می کنند. مثل اینکه از نظر عاطفی به آنها وابسته شویم و قبول نکنیم که زمان حرکت است.

جوراب های لنگه به لنگه

چند تا در کشوی خود دارید؟ شما فقط آنها را در آنجا نگه دارید ، به امید روزی که جوراب دیگر با جادو ظاهر شود. جز این که هرگز این کار را نمی کند.

سیم و کابل برق


ما همه آنجا بوده ایم. ما یک کابل پیدا کردیم و نمی دانیم به چه دردی می خورد ، اما به جای خلاص شدن از آن ، فقط در صورت قرار دادن آن را در آنجا می گذاریم.


موارد پیشنهادی


لوازم آرایشی قدیمی


این ریمل خشک و رژ لب قدیمی باید سریعتر به سطل زباله راه پیدا کنند.

کرم ها


لوسیون ها و کرم ها از جمله ضد آفتاب سال گذشته نیز همین است.

ساعت های زنگ دار


زنگ ساعت وحشتناک دیگر در اکثر اتاق خواب های ما جایی ندارد. به هر حال بیشتر ما فقط از تلفن های خود استفاده می کنیم.

بسته های چاشنی


ما می دانیم که آوردن آن بسته های چاشنی کوچک زیبا به خانه چقدر وسوسه انگیز است. اما آخرین باری که از آنها استفاده کرده اید آخرین بار کی بوده است؟ به بطری کچاپ با اندازه معمولی بچسبید.

دارو

ما تمایل داریم داروهای منقضی شده را در خانه نگه داریم. بنابراین ، تاریخ و شلوغی را بررسی کنید.

ماشین حساب


حتی نوکیاس قدیمی دهه 90 ماشین حساب داشت ، پس چرا ما هنوز روی زمین اینها را نگه داریم؟

دکمه ها


به دلایلی عجیب و غریب ، احتکار کننده در ما دوست دارد دکمه های مختلف را در جعبه ای در خانه نگه دارد. در هر صورت اگر به آن احتیاج داشته باشید ، چه شانس هایی وجود دارد؟

لباسی که دیگر مناسب نیست


همه ما آن تکه لباس (یا چندین لباس) واقعی را داریم که دوست داریم ، اما دیگر مناسب نیست. این فقط فضای کمد شما را اشغال می کند و شما را افسرده می کند زیرا بدن شما تغییر کرده است. خلاص شوید

تلفن های ثابت


مگر اینکه بخواهید از تابش تلفن همراه خودداری کنید ، امروزه این موارد تا حدودی منسوخ شده اند.


بهتر است بدانید: ۱۰ ماده غذایی که در قرنطینه باید مصرف کنید


ظروف نگهداری مواد غذایی


چند نفر در کمد آشپزخانه خود دارید که واقعاً استفاده نمی کنید؟ و بدتر اینکه ، چه تعداد از آنها حتی درپوش ندارند؟

کتابهای درسی قدیمی


می دانید ، آنهایی که از دانشگاه نگه داشته اید ، با اطلاعات منسوخ شده ای که می توانید در عرض دو دقیقه به صورت آنلاین پیدا کنید. وقت خداحافظی است

کنترل از راه دور


دقیقاً مانند کابل های قدیمی و تلفن های همراه ، کنترل های از راه دور لوازم خانگی را که دیگر حتی در اختیار ما نیست در اعماق جعبه های ذخیره سازی ما می توان یافت.

لامپ رشته ای


هنوز اینها را در خانه دارید؟ وقت آن است که آنها را با گزینه های مقرون به صرفه تر و سازگار با محیط زیست عوض کنید.

کاست های قدیمی


VHS ، نوارهای کاست ، و غیره. ما آن را درک می کنیم ، شما نمی توانید خاطرات خود را دور بریزید ، اما مطمئنا می توانید آنها را به یک قالب دیجیتالی تبدیل کنید.

مجلات و روزنامه ها


ما می دانیم که مقاله ای وجود دارد که شما واقعاً دوست دارید و واقعاً احساس خوب آن این است که یک نسخه چاپی را در دست خود بگیرید. اما شما فقط می توانید آنچه را که نیاز دارید اسکن کرده یا عکس بگیرید و کاغذ را بازیافت کنید.

حوله و ملافه


برخی از ما فقط چند ست اضافی را در خانه نگه می داریم. اما بعد آنها پیر می شوند و ما هنوز هم آنها را حفظ می کنیم ، حتی اگر واقعاً هرگز از آنها استفاده نکنیم. می توانید اینها را اهدا کنید.


بیشتر بخوانید: زیباترین کافه های تهران


رسیدها


مگر اینکه دلیل موجهی برای نگهداری این موارد در خانه داشته باشید ، فقط آنها را بازیافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =

پست بعدی

دانلود آهنگ گل ریحون از راغب

س نوامبر 10 , 2020
دانلود آهنگ گل ریحون از راغب دانلود آهنگ گل ریحون از […]
دانلود آهنگ گل ریحون از راغب