بهترین رنگ دیوار برای اتاق خواب

بهترین رنگ دیوار برای اتاق خواب

اگر هنگام انتخاب رنگ دیوارهای اتاق خواب به برخی ایده ها نیاز دارید، صدها مورد وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. در این مطلب، ما بهترین رنگ دیوار برای اتاق خواب را ارائه خواهیم داد تا از آخرین باری که دیوار اتاق خوابتان را نقاشی کردید، به زندگی شما شور و شوق اضافه کنید یا به راحتی به اتاق خواب خود هاله و ظاهر جدیدی ببخشید. چند مورد از این گزینه های عالی را از بخش دانستنی های سایت تفریحی جیران در نظر بگیرید.

الهام بخش از رنگ دیوارهای اتاق خواب

پالت کمرنگ

رنگ پریده و کسل کننده نیست این یک چالش برای تغییر است. با استفاده از این گزینه، کنترل کامل نحوه تزئین اطراف دیوارها را در دست دارید. بعلاوه، هنگامی که می خواهید شب بخوابید، رنگ ملایم و نرم باعث انعکاس نور نمی شود و باعث حواس پرتی نمی شود.

هلویی

فرش مشکی یا دیواری با تناژ تیره با هلویی ترکیبی عالی است که واقعاً در اتاق خواب شما خودنمایی می کند. با سایه آبی کمرنگ یا دیواری با تن رنگ سبز نعناعی عالی است و تقریباً با هر سایه یا متریال مبلمان به خوبی کار می کند. فرش مناسب، هر فضایی را گرد هم می آورد.


موارد پیشنهادی


 

یاس بنفش

این سایه پاستلی خاموش آرامش بخش است. این دقیقاً همان چیزی است که شما برای انتخاب بهترین رنگ اتاق خواب برای رنگ آمیزی اتاق خواب خود می خواهید. همچنین با رنگ های سفید، سیاه، زرد، آبی یا هر قطعه هنری دیگری که می خواهید به اتاق خواب خود اضافه کنید به خوبی ست می شود. با این گزینه ها آرامش بی پایان نصیبتان می شود.

بژ کمرنگ

گرم، ظریف، همه کاره است و تمیز به نظر می رسد. بژ کسل کننده نیست، حتی اگر کلمه رنگ پریده ای در مقابل آن داشته باشد. با فضای داخلی واضح و روشن و فضای وسیع، این احساس سبک و هوایی را در اتاق خواب شما ایجاد می کند، هر وقت پا به آن می گذارید عاشق آن خواهید شد.

گل همیشه بهار

اگر رنگ زرد را دوست دارید اما سایه مناسبی پیدا نمی کنید، گل همیشه بهار ممکن است همان سایه باشد! با قطعات کوچک آبی و سبز، یک لامپ با رنگ بژ ست می شود و با سایه های ظریف سفید یا بژ در اتاق خواب به خوبی جفت می شود.

آبی کمرنگ

این برای دکورهای الهام گرفته از ساحل بسیار مناسب است. در اتاق خواب لنگر به دیوار خود اضافه کنید یا رنگ های اقیانوسی نرم و قطعات هنری یا مبلمان گرم و قهوه ای را به سراسر اتاق خواب اضافه کنید تا جلوه ای آرام بخش در فضا ایجاد کند. اگر عاشق اقیانوس هستید، این سایه خوبی برای اتاق خواب شما است.

خاکستری روشن

یک رنگ خاکستری روشن به اتاق خواب شما محیطی نرم و یخی می بخشد. می توانید آن را با وسیله های ظریف و طلایی ست کنید تا فضا جمع شود. یک دیوار رنگی متفاوت از رنگ زیتونی یا یشم، برای ایجاد یک شاهکار بصری با این ترکیب معجزه می کند.

کرم رنگ

این گزینه برای کسانی که دوست دارند خلق کنند بسیار مناسب است. کرم شسته و رفته، تمیز و کمی تیره تر از سفید است. بنابراین، اتاق خواب شما اشاره ای به چیزی منحصر به فرد خواهد داشت و شما می توانید آن را با هر وسیله رنگی یا مبلمان به خوبی جفت کنید.

تم ساحل / شن و ماسه

کنار آب زندگی می کنی؟ ساحل را دوست داری؟ آن را به اتاق خواب خود بیاورید. رنگ شن و ماسه (زرد روشن / برنز) یک گزینه عالی برای رنگ دیوارهای اتاق خواب شما است. آرامش بخش است و به شما کمک می کند آرام باشید این همان چیزی است که شما شب می خواهید ، نه؟

سبز نعنایی

تابستان، رویاها، اقیانوس … اینها اندکی از تفکراتی است که با این رنگ به ذهن شما خطور می کند. زیبا و نرم، در عین حال جسورانه است و توجه را به فضا جلب می کند. می توانید آن را به خوبی با قهوه ای یا مشکی جفت کنید، بنابراین صرف نظر از مبلمان موجود در فضا، با این رنگ و سایه به خوبی ترکیب می شود.

کرم قهوه ای

با تناژ طلایی، حاشیه ها، بالش های سفید و یک دیوار تن آبی آرامش بخش، شما می توانید هر فضای اتاق خواب را کنار هم قرار دهید.

آبی آسمانی

این سایه آبی یخی بیانیه ای ایجاد می کند، آرامش بخش است و بر فضا چیره نمی شود. از نظر چشم آسان است و با سایر رنگهای جسورانه، رنگ روشن تر یا هر چیزی در این بین جفت می شود. یک دیوار متفاوت درست کنید یا کل اتاق را به این رنگ آرام بخش بزنید.

نیروی دریایی

این یکی از بهترین رنگ های دیوار اتاق خواب برای ایجاد فضای متعادل اتاق خواب است. این می تواند به عنوان یک دیوار تک عمل کند و یک محیط جسورانه و فریبنده را ایجاد کند. با سفید، خاکستری، زرد به خوبی کار می کند و با جلب توجه به رنگ عمیق از فاصله، فضا را نقطه گذاری می کند.

رژگونه صورتی

گل رز غبارآلود، رنگ های بنفش، رنگ های کرمی و تکه های بژ ظریف به ترکیب شدن این فضا کمک می کند. این سبک، آرامش آور است و لنگر زنگوله ای را برای مبلمان و قطعات دیگری که برای افزودن به اتاق خواب انتخاب می کنید ایجاد می کند.

رویای بنفش

رنگ دیوار اتاق خواب، باید برای اتاق خواب شما مناسب باشد، درست است؟ سایه روشن تر بنفش آرامش بخش و جذاب است. به خوبی با رنگ مشکی یا قهوه ای جفت می شود، بنابراین می توانید قطعات و مبلمان عالی را برای فضا انتخاب کنید، براساس اولویت شخصی هنگام تغییر دکوراسیون.

سبز

رنگ روشن چشم نواز است و فقط با نگاه کردن به آن خوشحال خواهید شد. خواه اتاق خواب بچه ها باشد و هم اتاق خواب خودتان، اگر به موسیقی پاپ، تازه و نشاط آور احتیاج دارید، هنگام انتخاب رنگ دیوارهای اتاق خواب دیگر نگاه نکنید.

قره قاط قرمز

پررنگ است، اما ظریف است. با دکوراسیون مشکی، سفید، قهوه ای و حتی خنثی در اتاق خواب عالی به نظر می رسد. یک دیوار مجزا درست کنید یا تمام اتاق خواب را به این رنگ، رنگ کنید.

سبز زمردی

اتاق خواب شما به چشم می آید. این غنی، جذاب، گرم است و احساس شادی را در همان نفس ایجاد می کند. به خوبی با رنگ سفید یا قهوه ای جفت می شود و زمینه مناسبی برای قطعات هنری بی نظیر شماست.

سفید روشن

هیچ چیز تمیزتر یا جذاب تر به نظر نمی رسد. به علاوه، این یکی از بهترین رنگ های دیوار اتاق خواب برای ذهن و روح خلاق است. این بوم شما است و می توانید قطعات / دکورهای دیگر را برای برجسته کردن این رنگ پررنگ و روشن انتخاب کنید.


مطلب پیشنهادی: نحوه نگهداری حسن یوسف


سبز مریم گلی

مریم گلی یک گزینه عالی برای سقف، پیرایش حاشیه یا کل اتاق خواب است. آرامش بخش، زیبا، هیجان انگیز است و به باز شدن فضا کمک می کند. آن را با سایه های مختلف قهوه ای جفت کنید تا در فضای اتاق خواب خود احساس خوبی داشته باشید.

نقره درخشان

رنگ تک رنگ با کفپوش چوبی، مبلمان چوبی تیره یا دیوار تک آبی کاملاً مناسب است. این واقعا یک فضای زندگی تمیز و ظریف ایجاد می کند.

بنفشه

برای کسانی که نمی خواهند اتاق خواب تک رنگ و رنگ غالبی داشته باشند، این یک انتخاب عالی است. این نور، آرامش بخش است، با سایه روشن تر به خوبی کار می کند و می توانید کل اتاق خواب را بنفش یا چند دیوار برجسته به این رنگ، رنگ کنید تا فضا را به هم نزدیک کند. ظریف است و به خوبی با لایه بندی کار می کند.

سیاه پررنگ

این مظهر شیکی است. رنگ سیاه، سر تابلوها، دیوارهای تک و یک حاشیه سفید کوچک در امتداد تخته کف، واقعاً اتاق خواب شما را برای بقیه خانه متمایز می کند.

زرد خامه ای

زرد خامه ای به شما کمک می کند هر وقت پا به اتاق خواب می گذارید احساس خوشبختی و گرما کنید. دیوارها ظاهر می شوند و می توانید رنگ ها را برای کمک به تعادل در روشنایی در رنگ های تیره تر با سایه ها، لامپ ها و مبلمان اضافه کنید.

رنگ خاکستری

مقداری مبلمان قهوه ای رنگ، موکت های مخمل خواب دار و یک پنکه سقفی به رنگ قهوه ای تیره به داخل آن اضافه کنید و اتاق خواب شما شبیه چیزی است که بیرون از یک مجله است.

قهوه ای مایل به زرد

اگر می خواهید در اتاق خواب تعادل برقرار شود این گزینه عالی است. دیوارهای مخالف را به رنگ قهوه ای رنگ کنید و دیوارهای برجسته سایه ای تیره یا آبی تیره را برای ایجاد تعادل اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 5 =

پست بعدی

تعبیر خواب روشنایی

د مارس 22 , 2021
تعبیر خواب روشنایی تعبیر خواب روشنایی و روشنی به سینه […]
تعبیر خواب روشنایی