0

اثرات مثبت و منفی نمک

ارتباط سنگ نمک و انرژی مثبت

اثرات مثبت و منفی نمک

همه ما می دانیم که مقدار زیادی نمک در غذا برای سلامتی ما مفید نیست. اما آیا می دانید طبق نماد واستو ، فلسفه باستانی معماری، نمک در واقع برای محیط سالم خانه های ما مفید است؟ نمک قدرت جذب انرژی منفی از خانه ، جسم و روح را دارد. با این حال، بیش از حد هر چیزی بد است. اگر نمک قدرت جذب انرژی منفی را داشته باشد، مقدار زیاد آن نیز می تواند اثر سوء بگذارد. امروز ما به اثرات مثبت و منفی نمک از نظر واستو رسیده ایم. نگاهی بیندازید و بیشترین سود را از این عنصر فروتن ببرید.

ارتباط سنگ نمک و انرژی مثبت

یک واقعیت جالب

نمک یکی از گرانبهاترین مواد معدنی از زمانهای قدیم بوده است. این مهمترین عنصر در هر آشپزخانه است. این یک کریستال است که خاصیت منحصر به فردی در جذب و خشک شدن دارد. به دلیل این خصوصیات ، از نمک برای پاکسازی و تصفیه فضا استفاده می شود.

هنگام احساس کمبود ، منفی یا خستگی

انرژی منفی مثبت بودن ذهن و بدن شما را تخلیه می کند و احساس کمبود و خستگی در شما ایجاد می کند. هر زمان که احساس کمبود شدید ، در حمام خود ، یک حمام آب نمک بگیرید تا انرژی منفی را از بین ببرد و از یک فضای آرامش بخش لذت ببرید. مقداری نمک را در سطل یا وان مخلوط کنید و از سر تا انگشتان پا حمام جوان کننده بگیرید. مطمئناً باعث جوان شدن می شود.


موارد پیشنهادی


نظافت منزل

پاك كردن خانه ما یكی از كارهایی است كه ما روزانه انجام می دهیم. این راهی برای پاکسازی خانه از گرد و غبار و ایجاد مثبت است. اما به جای مواد ضد عفونی کننده ، مقداری نمک در آب مورد استفاده برای پاک کردن بریزید. انرژی منفی را از بین می برد و خانه را با انرژی مثبت پر می کند.

قدرت نمک

به نظر می رسد نمک از نظر وسعت بسیار فرخنده است. از آنجا که انرژی کیهانی می دهد، می توان از آن در سراسر خانه استفاده کرد و در گوشه و کنار خانه نگهداری کرد. فقط مطمئن شوید که آن را در یک کاسه با آب نگه دارید. این انرژی منفی را از خانه شما جذب می کند. آب نمک را مرتباً عوض کنید. با این حال ، فقط آن را به طور معمول پرتاب نکنید. آن را در توالت پایین بریزید یا آن را در سینک ظرفشویی تخلیه کنید. مراقب باشید که نریزد و به آب دست نزنید.

مصنوعات را تمیز کنید

همراه با جذب انرژی منفی ، نمک قدرت پخش انرژی مثبت در خانه را دارد. تمیز بودن دکوراسیون و وسایل ظریف منزل مهم است. مرتباً آن را با آب نمک تمیز کنید و تفاوت را احساس خواهید کرد.

می تواند باعث ایجاد خواب آرام شود

هنگامی که هنر با یک واقعیت علمی ترکیب شود ، شما یک راه حل عالی برای تمام مشکلات مربوط به خواب خود دریافت خواهید کرد. برای داشتن یک خواب خوب در شب، لازم است که PH بدن خود را قلیایی نگه دارید و اسیدی نباشد. برای این منظور ، باید تقریباً 20 دقیقه پاها را در یک محلول گرم نمک دریا و آب خیس کنید. به مواد معدنی اجازه می دهد بدن شما را قلیایی کرده و به خواب ببرد. همچنین ، با نگه داشتن نمک در اتاق خواب ها ، می توانید انرژی مثبتی را تجربه کرده و از محیطی آرام برخوردار شوید.

برای کاهش مشکلات سلامتی از نمک استفاده کنید

وقتی صحبت از نمک در حمام می شود ، واستو پیشنهاد می کند که می تواند سلامت کلی شما را بهبود بخشد. با قرار دادن مقداری نمک در یک کاسه در جایی از قسمت حمام ، می توانید از بیماری های مختلف جسمی و روحی خلاص شوید. این به شما کمک می کند تا منفی نگری از خانه شما دور شود و افراد ساکن در داخل با مشکلی در رابطه با سلامتی روبرو نخواهند شد. برای راهنمایی در مورد محل قرار دادن نمک با یک طراح حمام مشورت کنید.

تأثیر منفی سنگ نمک

واستو همچنین توصیه می کند در استفاده از آن مراقب باشید. اگر نمک قدرت پاک کردن فضای منفی را داشته باشد ، می تواند انرژی منفی را نیز به اطراف گسترش دهد. به راحتی می توان از این کار جلوگیری کرد. استفاده از نمک را محدود کنید. فقط مقدار کمی نمک کافی است. حتماً نمک را مرتباً عوض کنید. همچنین پس از استفاده از نمک ، آن را زیر آب روان تخلیه کنید. دیگر از آن استفاده نکنید و اگر به طور تصادفی در خانه یا بدن شما ریخته شد ، آن را پاک کنید یا کاملا بشویید. بیش از حد هر چیز بد است ، اما اگر عاقلانه استفاده شود ، مزایای و نکات مثبت زیادی دارد.


مطلب مرتبط: روش دور کردن انرژی منفی از خانه


 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 19 =

مشاهده بیشتر