0

تمیز کردن جلبک سرویس بهداشتی

تمیز کردن جلبک سرویس بهداشتی

تمیز کردن منظم همه چیز در دستشویی مهم است، اما یک سرویس بهداشتی تمیز ممکن است مهمترین قسمت برای اطمینان از شادابی و استقبال از حمام باشد. نحوه تمیز کردن جلبک سرویس بهداشتی را از بخش نکات خانه داری سایت تفریحی جیران همراه ما باشید.

تمیز کردن جلبک سرویس بهداشتی

تمیز کردن منظم همه چیز در دستشویی مهم است، اما یک سرویس بهداشتی تمیز ممکن است مهمترین قسمت برای اطمینان از شادابی و استقبال از حمام باشد. متأسفانه، گاهی اوقات با وجود مراقبت های منظم، مشکلات می توانند در مخزن توالت ظاهر شوند. اگر بوی بیش از حد گوگرد همراه با تجمع باریک تر از رسوبات معدنی طبیعی باشد، ممکن است با جلبک ها یا باکتری های موجود در مخزن توالت مشکل داشته باشید.


موارد پیشنهادی


رشد جلبک ها در یک توالت عفونت های باکتریایی می توانند به صورت سبز، قهوه ای، سیاه یا حتی صورتی به نظر برسند – سبز رنگ استانداردی است که هنگام تصور رشد جلبک ها به آن فکر می کنیم، اما تجمع در رنگ های دیگر می تواند مشکلات دیگری ایجاد کند. این تجمع می تواند چرب، رشته ای یا حتی موی به نظر برسد و در نزدیکی خط آب شروع به رشد می کند. خوشبختانه، درمان این مشکل نسبتاً آسان است و حتی اگر در گذشته نیز اتفاق افتاده باشد، می توان از آن جلوگیری کرد.

مقابله با رشد جلبک ها اولین مرحله استفاده نکردن آب توالت و تخلیه آن است. این کار با بستن شیر روی خط آب ورودی و سپس شستشوی توالت تا خالی شدن مخزن انجام می شود. آب اضافی که تخلیه نشود باید توسط اسفنج پاک شود.

مرحله بعدی پاک کردن تجمع موجود و باکتری ها از مخزن است. کارآمدترین راه برای از بین بردن این باکتری ها استفاده از سفید کننده است. سفید کننده یکی از مواد شیمیایی خطرناک خانگی است و به دستکش، عینک ایمنی و ماسک محافظ تنفسی احتیاج دارد. اطمینان حاصل کنید که تمام تهویه موجود در حال کار است و هنگام تمیز کردن با سفید کننده سعی کنید زمان کمی در حمام باشید.

بخارات سفید کننده محرک شناخته شده ریه ها است. با سفید کننده کلر در یک بطری اسپری شروع کنید و قسمت داخلی مخزن را اسپری کنید، اجازه دهید سفید کننده برای چند دقیقه بماند. کناره های مخزن را با برس توالت بشویید تا تمام تجمع قابل مشاهده از بین برود.

پس از تمیز کردن، دریچه قطع را باز کرده و اجازه دهید مخزن قبل از شستشو با آب پر شود. بعد از دوباره پر شدن مخزن، حدود یک فنجان سفید کننده کلر را به مخزن اضافه کنید و اجازه دهید محلول سفید کننده رقیق شده به مدت 10 تا 15 دقیقه در مخزن بماند. بعد از طی این مرحله، توالت را چند بار بشویید.

مراحل درمانی اضافی برای از بین بردن رشد جلبک را می توانید علاوه بر سفید کننده، با یک اسید دنبال کنید.

Mosby Building Arts سرکه سفید را پیشنهاد می کند، یا می توانید اسید موریاتیک را امتحان کنید. حداقل از 3 فنجان ماده شیمیایی استفاده کنید – برای بهترین نتیجه، اجازه دهید مخزن تا نیمه پر شود. سپس باقیمانده را با اسید مورد نظر پر کنید. بگذارید این محلول به مدت 10 تا 15 دقیقه بماند. در طی ساعت بعد توالت را بارها شستشو دهید تا مطمئن شوید همه چیز از طریق فاضلاب خارج شده است. بسته به اسید درمانی، شما می خواهید دستکش، عینک ایمنی و ماسک یا ماسک تنفسی جدید داشته باشید. برای اطمینان از محافظت و استفاده از آن، اطلاعات ایمنی ماده شیمیایی را بررسی کنید.


بیشتر بخوانید: عکس های زیبای فحریه اوجن


نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − 1 =

مشاهده بیشتر