پر طرفدارترین حلقه نامزدی در پینترست

پر طرفدارترین حلقه نامزدی در پینترست

با پر طرفدارترین حلقه نامزدی در پینترست از بخش مد و لباس سایت تفریحی جیران همراه باشید.

توطئه نامزدی؟ طبق گفته پینترست ، جستجوها برای ایده های نامزدی از ماه ژوئن تا ژانویه به طور متوسط ​​40 درصد افزایش می یابد ، با استفاده از کاربران به دنبال الهام گرفتن از همه چیز ، از حلقه نامزدی کامل گرفته تا جایی که می توانند یک عکس از کفش پس از نامزدی بگیرند. جستجوهای آنها بینش جالب توجه در مورد بهترین سبک های حلقه نامزدی جذاب در آن لحظه را نشان داده است ، در حالی که حلقه های نامزدی بدون درز هاله با افزایش چشمگیر محبوبیت ، در کنار برخی جواهرات منحصر به فرد و غیرمعمول روبرو شده است. سبک های بالای حلقه نامزدی روند بالا را در Pinterest در زیر مشاهده کنید.
نامزدی برترین روند نامزدی در پنتریست است

حلقه نامزدی بدون درز هاله

حلقه نامزدی بدون درز هاله

برای این حلقه های خیره کننده 565 درصد افزایش یافته است ، که دارای یک الماس مرکزی است که توسط هاله الماس سنگفرش احاطه شده و کاملاً متناسب با ابعاد آن است.

حلقه نامزدی پیمان

حلقه نامزدی پیمان

با جستجوهای 258 درصدی ، می توانیم انتظار داشته باشیم که عروس های بیشتری با این حلقه های غیرمعمول همراه باشند که دارای الماس های با شکل طولانی تر است. Celebs که در حال حاضر دارای حلقه های نامزدی برش خورده است شامل کاترین زتا جونز و ویکتوریا بکهام است ، بنابراین آنها در این شرکت خوب هستند.


موارد پیشنهادی


حلقه نامزدی فیروزه ای

حلقه نامزدی فیروزه ای

رمان های نامزدی فیروزه ای افزایش یافته است که در جستجوی Pinterest 208 درصد افزایش یافته است.

حلقه نامزدی کوسن دراز

حلقه نامزدی کوسن دراز

مورد علاقه افراد مشهور از جمله جنیفر لارنس و جنیفر لوپز ، حلقه نامزدی کوسن دراز یک کلاسیک است. تعداد جستجوهای این حلقه های زیبا 143 درصد افزایش یافته است.

حلقه نامزدی آفتاب

حلقه نامزدی آفتاب

یک هاله آفتابگردان از الماسهای درخشان در اطراف الماس مرکزی یا سنگهای قیمتی بر روی حلقه نامزدی آفتاب شکوفه می گیرد و جلوه ای بی نظیر و چشمگیر ایجاد می کند. بنابراین جای تعجب نیست که جستجوها در Pinterest 106 درصد افزایش یافته است.

حلقه نامزدی یاقوت کبود

حلقه نامزدی یاقوت کبود

یک جایگزین زیبا و غیرمعمول برای الماس ، حلقه های نامزدی یاقوت کبود لاوندر به طور فزاینده ای محبوب می شود. جستجوها در ماههای اخیر 83 درصد افزایش یافته است و به راحتی می توان فهمید که چرا!


بیشتر بخوانید: شیک ترین حلقه های ازدواج


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

پست بعدی

فضیلت و برکات خواندن آیه الکرسی

ش اکتبر 12 , 2019
فضیلت و برکات خواندن آیه الکرسی با فضیلت و برکات […]
فضیلت و برکات خواندن آیه الکرسی