نگاهی به استایل علی شادمان

نگاهی به استایل علی شادمان

طراحان عزیز بیایید که با تحلیل و نگاهی به استایل علی شادمان آمده ایم. این مطلب را از بخش مد و لباس سایت تفریحی جیران همراه باشید.

همانطور که می بینید شلوار فاق بلند مشکی با تی شرت سفید که داخل شلوار قرار داده است استایل انتخابی او شده است.


موارد پیشنهادی


بلندی فاق شلوار و کوتاهی قد شلوار اولین مواردی هستند که توجه ما را به خود جلب می کند و بلندی جوراب هم به حدی است که گویی جوراب شلواری پوشیده است.

تفاوتی که بین استایل خانم و آقا وجود دارد این دو استایل را جذاب می کند، اینکه استایلی با ظرافت های خانمانه داشته باشید و همچنین استایلی از جنس مردانه و دلنشین، اینکه این دو با هم تلفیق شوند معمولاً در فشن شوها و یا روی استیج ها برای خوانندگان به چشم می خورد تنها دلیل آن هم به چشم آمدن مدل است، پس هنگام انتخاب لباس در زندگی واقعی بهتر است نکاتی را رعایت کنیم تا خوش پوش تر باشیم.

نکته مهم دیگری که باعث تعجب بیننده می شود ریش های بلند است در کنار استایلی فانتزی، اگر پای ریش های صورتش به میان نبود شاید به دلیل پایین بودن سن او مخاطب راحت تر با استایلش کنار می آمد، توجه داشته باشید برای داشتن استایلی زیبا به کلیه ی نکات زیبایی گریم چهره و لباس باید به یک اندازه توجه شود.

نبودن کمربند یکی از مواردی است که باعث ضعف استایل آقایان می شود مخصوصاً زمانی که پیراهنم را به داخل شلوار قرار می دهند.

  اگر از آن دسته از مخاطبان هستید که می گویید هر چه باداباد، من هر چه دلم می خواهد میپوشم، مثل همیشه نظرتان برای ما محترم است، اگر جزو مخاطبانی هستید که نکات خوش پوش بودن برای شما مهم است امیدواریم که مطلب مفیدی برای شما ارائه داده باشیم.


بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 10 =

پست بعدی

گلایه جالب پسر نورگل یشیلچای

چ جولای 8 , 2020
گلایه جالب پسر نورگل یشیلچای در این مطلب گلایه جالب […]
گلایه جالب پسر نورگل یشیلچای