نکات مهم در انتخاب لباس ساقدوش

نکات مهم در انتخاب لباس ساقدوش

نکات مهم در انتخاب لباس ساقدوش عروس، مخصوص عروس خانم هایی که در آینده بعد از کرونا مراسم عروسی می گیرند را از بخش مد و لباس سایت تفریحی جیران همراه ما باشید.

از آنجایی که خیلی از ما امسال را در خانه نشستیم، بهتر است که از این فرصت استفاده کنیم و به برنامه آیندمون برسیم و تا جایی که امکان دارد آنها را پیش ببریم.


موارد پیشنهادی


 

عروس خانم ها می توانید برای ساقدوش های عروسیتان برنامه ریزی کنید و در فرصت مناسب پیراهن هایی که می خواهید را تهیه کنید و یا حتی با گرفتن فیلم فرمالیته بتوانید کارهای عروسی را جلو ببرید. برای همین لطفا این نکات را رعایت کنید.

از ساقدوش هایتان بخواهید که خودشان انتخاب کنند. شاید شما تم خاصی در عروسیتان داشته باشید اما می توانید به ساقدوش هایتان توضیح دهید و آنها نظرشان را در اختیار شما بگذارند. با این کار هم شما حس راحتی دارید هم ساقدوش هایتان.

مدل های مختلفی برای ست کردن داریم که یکی از آنها انتخاب پیراهنهای مثل هم برای ساقدوش هاست که البته این اصلا پیشنهاد نمی شود. چون هر کسی سلیقه و اندام متفاوتی دارد و وقتی پیراهن های یک شکل را بپوشند باهم مقایسه می شوند و این شاید برای دوستانتان خوشایند نباشد.

با ریزه کاری های مکان و استایل عروس ست کنید. مثلاً اگر شما دسته گل یا تزئینات صورتی دارید می توانید لباس ساقدوش ها صورتی باشد.

و نکته آخر اینکه به ساقدوش هایتان از حداقل دو ماه قبل اطلاع دهید که بتوانند برنامه ریزی های لازم را انجام بدهند.


بیشتر بخوانید: دانلود آهنگ یک میلیون از پویا بیاتیجالب است بدانید: اهمیت رضایت جنسی در اسلاممطلب مرتبط: فواید روحی و جسمی ازدواج


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

پست بعدی

شربت بیدمشک - شربت فرح بخش

ی جولای 12 , 2020
شربت بیدمشک – شربت فرح بخش در این روزهای تابستان […]
شربت بیدمشک - شربت فرح بخش