نقد و بررسی استایل هستی مهدوی

نقد و بررسی استایل هستی مهدوی

با یک تحلیل که خیلی هم شماها دوست دارید آمدیم. نقد و بررسی استایل هستی مهدوی را که استایل یکدست مشکی است را از بخش مد و لباس سایت تفریحی جیران همراه ما باشید.

همانطور که می دانید به این سبک استایل ها که یکدست و یکرنگ هستند، مونوکروم می گویند.


موارد پیشنهادی


می دانید که استایل مونوکروم را چه کاری باید بکنید تا از یکنواختی در بیاید.

اگر پای مشکی به میان بیاید پس دیگر پای پای طیف های مختلف یک رنگ هم نیست فقط مشکی است و بس (البته اگر یک آیتم سفید باشد هم باز استایل سبک مونوکروم دارد.)

حالا در این استایل هستی مهدوی یک مانتوی جلو بسته و یا همان پیراهن میدی به تن کرده است با جوراب شلواری و یک کفش ساده ی پاشنه دار مشکی، استایل شباهت زیادی به استایل های کلاسیک و قدیمی دارد و البته با اندام و چهره اش هم همخوانی خوبی پیدا کرده است.

پایین پیراهن چین دار است و بالای آن جذب با آستین های جذب به همراه شال، اگر چنین استایلی داشتید برای حفظ سبک، که در بالا اشاره کردیم هر دو طرف شال را به پشت بیاندازید و یک طرف آن رها نباشد تا مانتو جلوه ی خودش را داشته باشد، مورد دیگر هم متفاوت بودن و براق بودن جنس کفش است که خودش بازی با پارچه ها است.

آرایش غلیظی که برای این استایل انتخاب شده است به چهره اش روح بخشیده است و غمگینی رنگ مشکی را تا حد زیادی پوشش داده است، اما بدانید که به هر حال رنگ مشکی حالت غم را القا می کند.

آیتمی که هیچ ارتباطی با این استایل ندارد دستکش های انتخابی است که اگر با استایلی که پوتین به پا کرده اید استفاده کنید بهتر است تا با استایلی تماماً کلاسیک.

اما مورد آخر، چنین استایلی برای خانم های درشت اندام با حذف چین های لباس می تواند مناسب باشد.


بیشتر بخوانید:


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

پست بعدی

دانلود آهنگ عشق جان از امین رستمی

ش جولای 4 , 2020
دانلود آهنگ عشق جان از امین رستمی هم اکنون از […]
دانلود آهنگ عشق جان از امین رستمی