معیارهای انتخاب لباس کودک

معیارهای انتخاب لباس کودک

به این فکر کنید که لباس پوشیدن و درآوردن چقدر آسان خواهد بود. لباس پوشیدن نوزادی که دایم تکان می خورد ممکن است کمی چالش برانگیز باشد. معیارهای انتخاب لباس کودک را از بخش مد و لباس سایت تفریحی جیران مطالعه نمایید…

انتخاب لباس کودک

پوشاندن راحت لباس

گردن های گشاد و یا دکمه فشاری در گردن باعث راحتی لباس پوشیدن می شود. (اگر لباس هایی را که از گردن پوشانده می شود مراقب باشید و سریع این کار را انجام دهید زیرا نوزادان وقتی انسداد تنفس آنها مسدود است یا نمی توانند شما را ببینند وحشت می کنند).


موارد پیشنهادی


دکمه فشاری و زیپ های جلو راحت تر از لباس هایی هستند که از عقب دکمه دارند و پوشانده می شوند.

آستین های گشاد راحت تر از آستین ها کشیده و تنگ است.

دکمه های فشاری یا سایر بازشوهای آسان در فاق عوض کردن پوشک را سریعتر و آسان تر می کند – لازم نیست همه لباس های کودک خود را درآورید.

 

قابل شستشو انتخاب کنید.

برای جلوگیری از وقت و انرژی شستن با دست یا اتو ، لباس هایی را که روی آن نوشته شده است “قابل شستشو در ماشین” بخرید. لباس های ساخته شده از 100٪ پنبه ایده آل هستند ، زیرا راحت ، بادوام هستند و به خوبی شسته می شوند.

 

عاقلانه فکر کنید.

برخی از نوزادان هرگز در اندازه “تازه متولد شده” قرار نمی گیرند. دیگران حتی ممکن است بعد از تنها یک ماه از لباس های اندازه 3 ماهه استفاده کنند. بنابراین ، وسایلی را در اندازه 6 ماه یا 1 ساله خریداری کنید که در دسترس داشته باشید.

برخی از لباس ها را می توان کمی بزرگ پوشید، تا زمانی که کودک شما رشد کند و به آن سایز برسد. هرچند ایده خوبی نیست که بخواهید لباس های فصلی مانند مایو یا کت های زمستانی را از قبل بخرید. پیش بینی اندازه کودک شما غیرممکن است.


بیشتر بخوانید: هانس خوش شانس


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 6 =

پست بعدی

بهترین زمان یادگیری در کودکان

س ژانویه 19 , 2021
بهترین زمان یادگیری در کودکان مهمترین دلیل برای خانواده ما […]
بهترین زمان یادگیری در کودکان