بررسی استایل هنری گلوریا هاردی

بررسی استایل هنری گلوریا هاردی

امروز ما با بررسی استایل هنری گلوریا هاردی که بازیگر هستند پیش شما آمده ایم. این مطلب را از بخش مد و لباس سایت تفریحی جیران همراه ما باشید.

همانطور که می بینید یک سارافون جین به تن کرده است با یک کت و در زیر سارافون هم یک لگ براق نقره آبی پوشیده است.

موارد پیشنهادی

و این استایل برای علاقه مندان به سبک های هنری می تواند استایل مناسبی باشد مخصوصاً رنگ لباس برای چشم روشن ها بیشتر مناسب است و با انتخاب این رنگ یک هیچ از بقیه جلو تر خواهید بود.

گلوریا هاردی کتانی را برای خودش انتخاب کرده است اما اگر اهل کتانی نیستید کفش هایی از قبیل عروسکی، کالج و یا سندل هم می تواند از شما خانمی خوش پوش بسازد.

و اما باز هم نکته ای که کمی جلوه ی کت را گرفته است بلند بودن زیاد شال است که زیاد مشخص نیست کت چه شکلی است.

و خوب حالا بریم سراغ اسم رنگ های لباس های مختلفی که به تن کرده است، سارافون که جین روشن است، رنگ شال را آبی کبریتی روشن می گویند و رنگ کت هم آبی سیر است ما با گفتن اسم اصلی رنگ ها سعی می کنیم که به جای کلنجار رفتن برای رساندن منظورتان که رنگ مد نظرتان چیست به شما آموزش میدهیم که به جای به کار بردن اسم سه رنگ که در نهایت هم طرف مقابل متوجه نمی شود منظور شما چه رنگی است، می گوییم که رنگ ها هر کدام برای خودشان نامی دارند.

و توجه داشته باشید با دقت کامل و بدون افکت های عکس ها نام اصلی رنگ ها در لباس را گفتیم چرا که در بعضی از عکس ها به گونه ای به نظر می رسد که حتی سارافون از جنس جین نیست اما اینگونه نیست.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

پست بعدی

حال روحی خود را با آووکادو خوب کنید

د ژوئن 29 , 2020
حال روحی خود را با آووکادو خوب کنید با توجه […]
حال روحی خود را با آووکادو خوب کنید