بررسی استایل مهدی پاکدل

بررسی استایل مهدی پاکدل

مهدی پاکدل به نظر می آید زیاد دغدغه ی مد و یا استایلیش بودن را ندارند و بیشتر سادگی در استایلشان جلب توجه می کند. با  بخش مد و لباس سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه ما باشید  تا به بررسی استایل مهدی پاکدل بپردازیم.

جالب توجه اینه که پالت رنگی محدودی در لباس گذشته تا به امروز تقریبا ثابت بوده است.

رنگ های مورد علاقه و پر تکرار در آیتم های پوشش این بازیگر، سورمه ای -آبی -مشکی – طوسی -کرم – سبز یشمی است که بیشتر در استایلشان استفاده می شود.


موارد پیشنهادی


در گذشته به دلیل داشتن موها و چشم و ابروی مشکی ای، بیشتر کت مشکی در کنار پیراهن سورمه ای یا سفید می پوشیدند که استایل کم ریسک و ساده و در عین حال جذابی بود .

با گذشت زمان موهای جو گندمی تاثیر خوب و مثبتی روی چهره و ظاهر ایشان داشته است.

همچنین مهدی پاکدل از رنگ سورمه ای در کنار طیف های مختلف آبی مثل آبی روشن و طوسی روشن و از رنگ های روشن تر به نسبت گذشته بیشتر در پوششان استفاده می کنند که با موهای جوگندمی، هارمونی زیبا تری دارند .

جین های راسته و ساده که کمی در قسمت مچ پا افتادگی دارد، در کنار کت و بايكر جکت زیاد در استایل روزمره و حتی در استایل جشنواره های رسمی از علایق این بازیگر محبوب است.

مهدی پاکدل اغلب استایل کژوال و راحت و مینیمالی دارد و سادگی و راحتی در پوشش برایشان در اولویت قرار دارد و این استفاده کردن از حداقل رنگ و طرح و راحتی باعث شده استایلشان در عین سادگی، جذاب هم باشد.

شال گردن و عینک از اکسسوری های مورد علاقه ی این بازیگر مینیمالیست ایرانی است.

این روزها این بازیگر ا به عنوان چهره تبلیغاتی و مدل برند خانه مد راد با عکس ها و استایل های با جسارت بیشتر در مجامع ظاهر می شوند.


جالب است بخوانید: غذاهایی که می‌توانید بخورید و وزن کم کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =

پست بعدی

فواید بی نظیر گوجه فرنگی + مضرات

د دسامبر 21 , 2020
فواید بی نظیر گوجه فرنگی + مضرات گوجه فرنگی از […]
فواید بی نظیر گوجه فرنگی + مضرات