بررسی استایل بهاره رهنما

بررسی استایل بهاره رهنما

می دانیم که این مطلب مثل همه مطلب های مرتبط با خانم رهنما جنجالی است ولی عیب ندارد! بهتر است که به سلایق هم احترام بگذاریم. با بخش مد و لباس سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه باشید تا بررسی استایل بهاره رهنما را داشته باشیم.

همانطور که می دانید بهاره رهنما، جزو سلبریتی هایی هست که طبق سلیقه ی شخصی اش لباس می پوشند! نه به مد و ترند اهمیت می دهد و نه حرف مردم.

جزییات استایل ایشان معمولا به این صورت است :


موارد پیشنهادی


پالت رنگی محبوب:

اینطور می شود بگوییم که بهاره رهنما، به همه ی رنگها علاقه دارد، اینطور نیست که فقط سراغ یک رنگ خاص برود! در واقع بانو رهنما، همیشه استایلی رنگی رنگی و شاد دارند.

 سبک مورد علاقه :

ماکسیمال و ويمسيكال، بیشترین سبکی هست که از ایشان دیدیم.

اینطور به نظر می آید که بهاره علاقه ی بسیار زیادی به شلوغ بودند پترن پارچه ها دارد چه به صورت چاپی و چه برجسته و اپلیکه ای.

علاوه بر این، از چین ، پیلی ، پف ، بند و… هم زیاد استفاده می کند.

اکسسوری

به هرحال وقتی استایل کسی ماکسیمال باشد، زیورآلات هم ماکسیمال می شود. انگشترهای بزرگ، چند دستبند کنارهم، ساعت، بند عینک های کار شده، گل سر و تزینات مو، گردنبنډ رو مانتویی بزرگ.

برای انتخاب کیف و کفش هم، همین انتخاب را دارند و خوب گاهاً دیده شده آن کفش، مناسب آن شلوار ، یا کیف مناسب پیراهن نبوده است.

میکاپ و مو:

بهاره رهنما جزو بازیگرهایی هستند که چهره ی زیبایی دارند، اما اکثر اوقات با میکاپ غلیظ دیده می شوند. رنگ موهایشان هم سالهاست که بلوند با لایت بوده که با پوستشان هماهنگی زیبایی دارد.


بیشتر بخوانید: آموزش کراتینه کردن مو در منزل


بهاره رهنما، معمولا به اصول استایلیستی و رعایت نکات تعادلی بی اهمیت هستند و همانطور که گفتیم، با سلیقه ی شخصی جلو میروند، که همین انتخاب باعث جنجالی شدنشان می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

پست بعدی

آشنایی با 5 دره زیبای ایران

ش نوامبر 14 , 2020
آشنایی با 5 دره زیبای ایران امروز از بخش گردشگری سایت تفریحی و سرگرمی […]
آشنایی با 5 دره زیبای ایران