0

انتخاب زیورآلات برای انواع مناسبت ها

انتخاب زیور آلات برای انواع مناسبت ها

انتخاب زیورآلات برای انواع مناسبت ها

با انتخاب زیورآلات برای انواع مناسبت ها از بخش مد و لباس سایت تفریحی جیران همراه باشید.

انتخاب زیورآلات برای انواع مناسبت ها

دنبال زیورآلاتی می گردید که در ست لباس های شما به چشم بیاید؟ خب راهکار ساده این است که زیورآلات خاص و متفاوت داشته باشید، البته لازم نیست همیشه یکی از آن گردنبندها یا گوشواره های بزرگ را استفاده کنید.­
با زیورآلات میتوانید یک لباس ساده و یکنواخت را جلوه ببخشید
زیورآلات بهترین راه برای روح بخشیدن به لباس ها و افزایش زیبایی های شماست. این زیورآلات است که زیبایی شما را تکمیل می کند، پس چه چیزی بهتر از انتخاب زیورآلات مناسب که هم با لباستان هماهنگ باشد و هم سلیقه خودتان باشد.


موارد پیشنهادی


یک زیور مناسب این قابلیت را دارد که حتی فقط با یک تکه، مثلا یک گردنبند، ظاهر کلی شما را زیر و رو کند و شما را برازنده تر و زیباتر از همیشه نشان دهد. کلید این زیبایی چیزی جز هماهنگی زیورآلات با لباس نیست. این هماهنگی و هارمونی لباس و زیورآلات شماست که ظاهر شما را جذاب می کند و شما را در میان جمعی، برجسته و متمایز خواهد کرد. پس نکته اول برای دانستن اینکه چه زیورآلاتی برای لباس ما مناسب است، این است که برای انتخاب لباس و زیورآلاتتان وقت بگذارید و آن ها را هماهنگ باهم انتخاب کنید.
چطور بدانیم چه زیورآلاتی برای لباس ما مناسب است؟

از ترکیب النگوهای مختلف در کنار هم نترسید

برای لباس های آستین بلند یا آستین حلقه ای شما می توانید از انواع دستبند و النگوهای زنانه پهن در کنار هم استفاده کنید. ما نمی گوییم که تمام دستبندهای خود را برای رفتن به یک قرار دوستانه، یا یک دعوت شام به دستتان بیاندازید، بلکه با توجه به مدل لباستان از النگوها و دستبندهایی استفاده کنید که لزوما شبیه هم نیستند اما یکدیگر را کامل می کنند.

برای مهمانی ها و یا مناسبت خاص، مثلاً اگر یک پیراهن مشکی به تن دارید می توانید از چند النگوی طلایی در کنار دستبند مروارید درشت استفاده کنید. ترکیب طلا با مروارید، بر زمینه مشکی پیراهنتان، بسیار خاص و چشمگیر خواهد بود. یا مثلاً اگر یک لباس آبی بلند به تن دارید می توانید از چند دستبند با رنگ مخالف مثل نارنجی و زرد استفاده کنید تا کمی رنگ های گرم به لباس هایتان اضافه کنید. با ترکیب رنگ های سرد و گرم در لباستان شما یک ترکیب بصری جذاب ساخته اید که شاید هیج کس نتواند چشم از شما بردارد.

پس از ترکیب النگوها با رنگ ها و جنس های مختلف در کنار هم نترسید، چرا که النگوها در کنار هم ترکیب مدرن و جذابی به ظاهر خانم های جوان می دهد.

النگوها و دستبندهای باریک و ظریف هم برای لباس های آستین کوتاه مناسب است که دست شما به خوبی مشخص است و ظرافت دستبند یا النگو روی دست کاملاً مشهود است. همچنین می توانید دستبند یا النگوی ظریف خود را در کنار ساعت تان هم استفاده کنید که بسیار شیک خواهد شد. خیلی از برندهای تولید کننده ساعت در دنیا، انواع دستبند یا النگو را طراحی کرده اند که با ساعت های آن برندها ترکیب بسیار جذابی خواهد ساخت.

تعادل را فراموش نکنیم

در این حال که خلاق هستیم باید تعادل را هم برقرار کنیم. تعادل وقتی برقرار می شود که تک تک اعضای لباس و زیورآلات ما باهم هماهنگ باشد. فرقی نمی کند، از النگو طلا گرفته تا انگشترهای بزرگ و گوشواره های فانتزی، تعادل را می توان با هر شکل و فرمی ایجاد کرد، مهم این است که در چه چیزهایی را در کنار هم استفاده می کنیم، پس خودتان را محدود نکنید. می توانید از همه زیورآلات ته کمدتان استفاده کنید. هر کدام از آن ها می توانند به لباس ساده شما زرق و برق شگفت انگیزی بدهند و توجه همه را به سمت شما جلب کنند.

استفاده از زیورآلات بزرگ و پر زرق و برق مثل یک گوشواره با نگین های بزرگ یا یک گردنبند سنگین و پهن می تواند برای بعضی لباس های ساده بهترین گزینه باشد. اما نه در کنار هم! گردنبندهای پهن و باریک با نگین و سنگ های درشت بهترین گزینه برای جلب توجه ها به سمت صورت است و به خاطر کوتاه بودنشان بهتر است با لباس کاملا یقه بسته و یا یقه باز استفاده شود تا تداخلی با یقه لباس نداشته باشد. نکته مهم استفاده از گردنبندهای درشت و پهن اینجاست که نباید با گوشواره یا گردنبند دیگری استفاده شوند. این گردنبندها به تنهایی آنقدر جذاب هستند که نیازی به زیورآلات دیگر در کنار آن ها نخواهید داشت.

چه انگشتری را در کجا استفاده کنیم

انتخاب زیور آلات برای انواع مناسبت ها
بعد از انتخاب دستبند و النگو، نوبت به انتخاب انگشتر می رسد. انتخاب اینکه چه انگشتری در دست کنیم علاوه بر هماهنگی با لباس، لازم است دستبند، النگو و ساعت ما نیز هماهنگ باشد. مثلا اگر دستبند طلا به دست دارید، خیلی بهتر است که از انگشتر طلا استفاده کنید. برای انواع مدل های دستبند طلا ، می توانید از حلقه های ساده طلا، یا اگر می خواهید گرانبهاتر باشد از انگشتر طلا با رنگ همسان که با سنگ های قیمتی تزیین شده استفاده کنید.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به انگشترهای بزرگ و تزیین شده با سنگ علاقه مند هستید، می توانید با توجه به رنگ پوستتان سنگ یا نگین انگشترتان را انتخاب کنید . یا اینکه نگینی انتخاب کنید که با نگین های دیگر زیورآلاتتان هماهنگ باشد. نگین انگشتر با توجه به سلیقه و بودجه شما می تواند از سنگ های قیمتی ساخته شود، یا اینکه بدل باشد و قیمت ارزانی داشته باشد.

زیورآلات نقره

یکی از پرطرفدارترین زیورآلات در میان خانم ها و آقایان ایرانی، زیورآلات نقره هستند. انگشترهای نقره تزیین شده با نگین ها یا سنگ های رنگی، دوباره بازار داغی پیدا کردند و با طراحی های جدید دل خیلی از جوان ها را به دست آورده اند. انواع انگشترهای نقره با طرح های جدید را می توانید در میان برندهای ایرانی و خارجی جستجو کنید.

در طراحی انگشترهای امروزی به جز طلا و نقره، از متریال مختلف دیگر نیز زیاد استفاده می کنند. متریالی مانند استیل، برنج، تیتانیوم، مس و غیره که می توان آن ها را با هر دستبند و النگوی بدل ست کرد.

انگشتان پر از انگشتر

با توجه به اینکه چقدر با دستانتان کار می کنید انگشترتان را انتخاب کنید. برای یک روز عادی در سر کار، بعضی افراد ترجیح می دهند که حلقه ساده به دست داشته باشند تا راحت تر با دستانشان کار کنند. اما اگر شما زیورآلات بیشتر و برجسته می پسندید، می توانید تعداد حلقه ها را بیشتر کنید و از چندین حلقه برای هر انگشت استفاده کنید. به این مدل Layering می گویند.

انتخاب زیور آلات برای انواع مناسبت ها
پس می توان چندین انگشتر یا دستبند را به صورت ترکیبی در کنار هم استفاده کرد ( Layering ) شما همچنین می توانید گردنبندها را هم باهم ترکیب کنید. یکی از جدیدترین مدل های گردنبند، ترکیب چند زنجیر نازک و ظریف با اندازه های متفاوت از هم است که به صورت لایه به لایه روی گردن قرار می گیرند و ظرافت و زیبایی خاصی به شما می دهند. گردنبندهای چند لایه نیز می توانند جنسی از طلا، نقره یا بدلیجات داشته باشند.

به این ترتیب شما می توانید سری به جعبه جواهرات قدیمی خود بزنید و زیورآلات قدیمیتان را کنار هم امتحان کنید و یک ترکیب جدید و منحصربه فرد طراحی کنید.


بیشتر بخوانید: شیک ترین حلقه های ازدواج


 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

مشاهده بیشتر