استایل الناز شاکردوست در فرش قرمزها

استایل الناز شاکردوست در فرش قرمزها

خوب حالا که دیگر فرش قرمزی نیست و ما هم بهتر است بیکار نشینیم. موافق هستید در کنار هم بررسی پرونده ی استایل” سلبریتی ها رو داشته باشیم؟ با بخش مد و لباس سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه باشید تا بررسی استایل الناز شاکردوست در فرش قرمزها را داشته باشیم.

پالت رنگی محبوب: می شود اینطور برداشت کرد که الناز عزیز یا سراغ مشکی میروند یا طیف رنگی پاستلی. و انتخاب هرکدام بستگی به این دارد که فرش قرمزی مثل جشنواره ی فجر باشد یا اکران فیلم که طبیعتا برای جشنواره سراغ رنگهای رسمی و تیره می روند.


موارد پیشنهادی


 سبک مورد علاقه: می شود گفت الناز شاکردوست، به طراحی های فانتزی و مدرن علاقه ی زیادی دارند، مثلا در آخرین رویداد رسمی، یک مانتوی آوانگارد به تن داشت، یا در جشنواره ی سال قبل، یک مانتوی پلیسه اوریگامی که به سرعت ترند شد؟

میکاپ و مو:  شاید در سالهای قبل، الناز جزو بازیگرانی بود که آرایش زیادی داشت، اما در چندسال اخیر، میکاپ نچرال با رنگهای نود رو جایگزین کرده که جذابیت استايلش رو چند برابر کرده است.

همینطور موهای مشکی و بلندی که باتوجه به اینکه کجا میرود و چه چیزی می پوشند، آراسته می کند که این نشان می دهد یا یک استایلیستی کاربلد دارند و یا دانش استایلینگ را می دانند.

اکسسوری ها: می شود گفت اکسسوری جزو جدا نشدنی از استایل الناز  است! وقتی که فانتزی می پوشد، اکسسوری های فانتزی و رنگی دارد و وقتی رسمی می پوشد، سراغ زیورآلات الگانت و ظریف می رود.

اکسسوری ها به خوبی یک استایل را تکمیل می کنند این انتخاب فقط برای زیورآلات نیست، برای انتخاب کیف و کفش هم هوشمندانه عمل می کند و هارمونی را رعایت می کند.

نکته ی جالب درباره ی الناز شاکردوست این است که بیشتر سعی دارد شیکپوش باشند تا جنجالی …


بیشتر بخوانید: بیوگرافی زلیخا در سریال زمانی در چوکوروا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 6 =

پست بعدی

نکات مهم استایل رنگ آبی و سبز

س نوامبر 3 , 2020
نکات مهم استایل رنگ آبی و سبز شاید در نگاه […]
نکات مهم استایل رنگ آبی و سبز