تعبیر خواب کلاغ

تعبیر خواب کلاغ

کلاغ سرده ای از پرندگان است از راستهٔ گنجشک‌سانان (سبک بالان) و از دستهٔ شاخی نوکان و خانوادهٔ کلاغان که دارای اندازه ای بزرگ یا متوسط بوده و بین ۳۴ تا ۷۰ سانتی‌متر طول دارند. کلاغ‌ها عموماً دارای پرهای سیاه و تیره بوده و بسته به نوع گونه می‌توانند در قسمت سر و بال و دم و گردن دارای پرهای سیاه یا خاکستری مایل به سفید باشند. با تعبیر خواب کلاغ از بخش تعبیر خواب سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه باشید.

منقار کلاغ‌ها بلند و قوی و کمی خمیده بوده و پاها قدرتمند و دم کوتاه است. رنگ چشم در اکثر کلاغ‌ها سیاه است اما در برخی گونه‌های استرالیایی چشم‌ها دارای رنگ روشن هستند.

کلاغ همه چیز خوار است. خوراکش و جانوران و لاشهٔ آنان و انواع مختلفی از گیاهان، دانه‌ها و همچنین زباله‌های دفع شده انسان است و طول عمرش نسبتاً طولانی است.


موارد پیشنهادی


تا کنون ۴۲ گونه مختلف از کلاغ‌ها شناسایی شده‌اند. همچنین ۱۴ گونه منقرض شده از این پرندگان نیز تا کنون شناسایی و شرح داده شده‌اند. این پرندگان، پراکندگی بسیار زیادی در سرتاسر دنیا داشته و به جز مناطقی از آمریکای جنوبی و مناطق قطبی و تعدادی از جزایر، در سایر مناطق مشاهده و ثبت شده‌اند.

 ابن سیرین گوید دیدن کلاغ دلیل بر مردی فاسق بود و بد عهد.

اگر بیند که کلاغی داشت دلیل که با چنین مردی صحبت کند.

ابراهیم گوید اگر بیند که کلاغی شکار کرد دلیل که به حیله مال مردم بستاند.

اگر کلاغ را دید که از شاخ آواز داد و بانکی کرد دلیل که زحمت او از سفر بود.


جالب است بخوانید: دعای باطل کردن سحر و جادو


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 10 =

پست بعدی

تعبیر خواب کلید و کلیددان

س دسامبر 29 , 2020
تعبیر خواب کلید و کلیددان تعبیر خواب کلید و کلیددان […]
تعبیر خواب کلید زرین و آهنی

ممکن است بپسندید