تعبیر خواب پستان بند (سینه بند)

تعبیر خواب پستان بند (سینه بند)

تعبیر خواب پستان بند (سینه بند) و تعبیر اگر زن، جدیدش را داشته باشد و اگر مرد داشته باشد را  از بخش تعبیر خواب همراه سایت تفریحی جیران باشید.

سینه‌بند، پستان‌بند یا سوتین گونه‌ای زیرپوش مختص زنان است که برای پوشانیدن و بالا نگه‌داشتن پستان استفاده می‌شود.امروزه استفاده از سینه بند برای زنان بسیار رواج یافته و کاربردهایی مثل برانگیختگی جنسی در سکس به همراه دارد. برخی آن را «پوششی واجب» و برخی از فمنیست‌ها آن را «تبعیض علیه زنان» تعبیر می‌کنند و با بستن آن مخالفند.

ه‌طور کلی سوتین از چند بخش تشکیل شده، کاپ یا کاسه‌ای که سینه‌ها درون آن قرار می‌گیرند، بندهایی که از روی شانه رد شده و تا پشت کمر ادامه دارند، نواری که معمولاً از کش است و قسمت کاپ سوتین را به پشت متصل می‌کند، دو یا سه غزن که در پشت کمر به هم می‌رسند و باعث بسته شدن سوتین می‌شوند.

ابن سیرین گوید که پستان بند دیدن در خواب زن را عز و مرتبت و کامروایی بود و مردان را زخم تازیانه و غم و اندیشه بود و اگر زنی بیند که پستان بند نو و تازه داشت دلیل بود که عز و مزتبت یابد و به کام رسد و اگر زنی بیند که پستان بند داشت دلیل بود که مال و نعمت یابد و شادمان گردد و اگر مردی بیند دلیل بر خذلان و نامرادی از همگان است.


موارد پیشنهادی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

پست بعدی

وسایل جالب ساخته شده با طلا

ش آگوست 22 , 2020
وسایل جالب ساخته شده با طلا عکس هایی از وسایل […]
وسایل جالب ساخته شده با طلا

ممکن است بپسندید