همسرم فوق تخصص قلب است + عکس

همسرم فوق تخصص قلب است + عکس

با همسرم فوق تخصص قلب است + عکس از بخش اخبار هنرمندان سایت تفریحی جیران همراه باشید.

الهه رضایی متولد 12 بهمن 1342 در تهران، مجری است. لیسانس رشته علوم تربیتی می باشد.چهره و صدایش برای بچه های دهه شصت نوستالژی و خاطره انگیز است. او حالا مهد کودک دارد. به گفته خودشون آشنایی با همسرم به صورت شنتس و خانوادگی بودو سال 64 و 65 وارد زندگی مشترک شدم. اگر اشتباه نکنم من بین سال های 65 تا آخرهای 67 یا 68 کارم تغییر کرده بود. اجرا نداشتم. کار گویندگی هم نداشتم. دلیلش هم این بود که بچه هایم متولد شده بودند و کوچک بودند.

همسرم الان فوق تخصص قلب هستند.

دو فرزند دارم که پسرم در ایران تحصیل می کند و پیش خودم است و دخترم ازدواج کرده و با همسرش به آمریکا رفته تا او درسش را بخواند.

الهه رضایی و خانم خامنه

نحوه ورود به تلویزیون

فکر می‌ کنم اردیبهشت یا خرداد ۵۸ (وقتی ۱۶ ساله بودم) تلویزیون زیرنویس می‌ رفت که می‌ خواهیم در برنامه کودکان از مجریان کم‌ سن و نوجوان استفاده کنیم یکی از دوستان من که آمده بود تا با همدیگر درس بخوانیم و این زیرنویس را خوانده بود پیشنهاد داد که با هم به تلویزیون برویم و تست اجرا بدهیم.


موارد پیشنهادی


رفتیم و تست اجرا گرفته شد و با حضور من موافقت شد خلاصه رفتیم و اتفاقات به آن شکلی که بچه‌ های دهه ۶۰ و ۷۰ و اینها دیده بودند پیش رفت.

الهه رضایی همراه پسرش

پدر و مادر الهه رضایی

پدر و مادرم اصالتاً دماوندی هستند. پدرم آن زمان کارمند دادگستری و بسیار مذهبی بود. او خیلی روی حلال و حرام مقید بود. مادرم هم مذهبی بود و رفتار و شخصیت آنها به شدت روی ما که چهار تا خواهر و برادر بودیم، تاثیر گذار بود.


بیشتر بخوانید: شایعه فوت رضا رویگری


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 11 =

پست بعدی

درمان فلج با بادرنجبویه

ی اکتبر 13 , 2019
درمان فلج با بادرنجبویه با درمان فلج با بادرنجبویه از […]
درمان فلج با بادرنجبویه