موسیقی جدید ادل در سال 2020

موسیقی جدید ادل در سال 2020

با موسیقی جدید ادل در سال 2020 از بخش اخبار هنرمندان سایت تفریحی جیران همراه باشید.


این خواننده 31 ساله آخرین آلبوم خود را ’25’ در سال 2015 منتشر کرد و هر دو همکار او ، لوسی دیکینز ، و مدیر جاناتان دیکنز ، فاش کرده اند که موسیقی این ستاره باید امسال منتشر شود.


موارد پیشنهادی

خواهران و برادران همچنین در مورد چگونگی کشف آدل به طور جداگانه صحبت کردند و هرکدام بدون این که دیگری بدانند با او همکاری کردند.

جاناتان توضیح داد: “شخصی گفت كه باید او را مورد بررسی قرار بدهیم. در آن زمان كه دفتر من خانه من بود و او برای صرف چای آمد ، من او را در آنجا ملاقات كردم و ما با هم شروع به كار كردیم.”

لوسی افزود: “من او را از طریق دوستی ملاقات کردم که با او همراه شده بودم و هرگز آن را فراموش نخواهم کرد. او گفت که او یک خواننده است و گفت” آیا شما خواننده می خواهید؟ ” من گفتم بله ، و او به شخص دیگر روی آورد و گفت ” آهنگ من را به من برگردان، می خواهم آن را به او بسپارم.” و بعد از اولین آهنگی که کار کردم ، گفتم این عالی است ، بنابراین من جاناتان را صدا کردم. ”

با این حال ، لوسی اعتراف کرد که پیش بینی  و انتظار یک شکست می تواند سخت و دشوار باشد.

او گفت: “او بعد از خواندن، آهنگ من را منفجر کرد.”

در همین حال ، منبعی که پیش از این ادعا کرده بود آدل پس از جدایی از سیمون کونسکی احساس “زنده بودن” می کند و او آماده انتشار موسیقی جدید است.

یک منبع گفت: “او قطعاً هم از لحاظ روحی و هم از نظر جسمی برای تبلیغ موسیقی جدید آماده می شود. به نظر می رسد که اواخر امسال منتشر می شود. او درباره سال گذشته به عنوان یک سال بسیار دشوار صحبت می کند و در گذشته گفته است که در حال ساخت موسیقی جدید است. تقریباً خوانندگی برای ایشان یک نوع درمان است. شما می توانید بگویید که او آماده است تا با هواداران خود به در ارتباط باشد.او بسیار  سرشان شلوغ است ، اما زندگی او بهتر از گذشته است. او از اینکه یک هنرمند است بسیار راضی است. موسیقی جدید هم بسیار مهم است و او احساس زنده بودن و خوشبختی می کند. ”


بیشتر بخوانید: موانع کاهش وزن


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نوزده =

پست بعدی

7 گیاه پاک کننده طبیعی کلیه

ی ژانویه 19 , 2020
7 گیاه پاک کننده طبیعی کلیه با معرفی 7 گیاه […]
7 گیاه پاک کننده طبیعی کلیه