طراحی زیبای ماشین کاروان اندر

طراحی زیبای ماشین کاروان اندر

سووال شام بازیگر ترک که در سریال سیب ممنوعه ایفای نقش می کنند ماشین کاروانش را به زیبایی طراحی می کنند. برای دیدن این طراحی های زیبا با بخش بازیگران سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه باشید.

بازیگر و خواننده Sevval Sam که در سالهای گذشته ماشین کاروانی را که خریده بود را، نوسازی کرد و در مصاحبش گفت: اسمش پرنسس هستش اما لطفا تصویر نگیرید. الان چه خوب میشه با این بریم بیرون از استانبول مگه نه؟ رفتن به ساحل ، رفتن به کوهها، دلم میخواد اول با مادرم و پسرم برم”


موارد پیشنهادی


ایشان بازیگر و خواننده ترکیه ای هستند.

مادرش لمان سام نیز یکی از خوانندگان مطرح ترکیه است شوال سام اولین آلبوم خود را در سال 2006 با کمک مادرش منتشر کرد. یک سال بعد از انتشار این آلبوم دومین آلبوم خود را با نام اسرار استانبول در سبک هیپ هاپ منتشر کرد که بسیار مورد تحسین و توجه قرار گرفت. وی هم اکنون علاوه بر خوانندگی ترانه‌سرایی و آهنگسازی نیز انجام می‌دهد.

شوال سام در ۱۱ نوامبر ۱۹۷۳ در استانبول متولد شد. پدرش سلیم سام یک نوازنده موسیقی و مادرش لمان سام یکی از خوانندگان مطرح ترکیه است او یک خواهر بزرگتر به نام شهناز دارد. او در سال ۱۹۹۳ با یک فوتبالیست به نام متین تکین ازدواج کرد اما در سال ۱۹۹۹ از او جدا شد. شوال سام از این ازدواج یک پسر به نام طارق امیر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهارده =

پست بعدی

آشنایی با چشمه آب گرم گنو - هرمزگان

د ژانویه 18 , 2021
آشنایی با چشمه آب گرم گنو – هرمزگان امروز با […]
آشنایی با چشمه آب گرم گنو - هرمزگان