خانم بزرگ در پشت صحنه سریال چوکوروا

خانم بزرگ در پشت صحنه سریال چوکوروا

عکس های خانم بزرگ در پشت صحنه سریال چوکوروا که نقش خانم بزرگ را خانم وحیده پرچین ایفای نقش می کنند را از بخش بازیگران سایت تفریحی و سرگرمی جیران نظاره گر باشید.

 

خانم بزرگ و دمیر خان در پشت صحنه

سریال روزگارانی در چوکوروا که در شبکه جم در حال پخش است و طرفداران زیادی هم دارد به داستانی در زمان های قدیم در آدانا می پردازد. خانم بزرگ جز اشراف روستای چوکوروا است و عمارت بزرگی دارند و زمینهای کشاورزی و زراعتی زیادی دارند و کلی کارگر و … که زیر دست خانم بزرگ کار می کنند.


موارد پیشنهادی


تا اینکه پسرشان دمیر خان بعد از تحصیل در خارج پیش مادرشان بر می گردند و سرپرستی امور را به دست می گیرد و بیشتر استفاده از دستگاه های پیشرفته را بر کار کارگرها ترجیح می داد ولی مادرشان”خانم بزرگ” مخالفت می کردند و می گوید که  از روش پدرت عدنان یامان باید تبعیت کنی و کارها را پیش ببری.

خانم بزرگ همراه مادرشان در سریال چوکوروا

خانم بزرگ و فکلی ظاهرا در جوانی هولیا خانم رو دوست داشتند ولی خانواده خانم بزرگ بخاطر اینکه علی رحمت فردی معمولی بود و مال و ثروتی نداشت مخالفت کردند و هولیا خانم را مجبور کردند با عدنان یامان که شخصی ثروتمند بود ازدواج کنند.

خانم بزرگ و علی رحمت تکین و جنگاور


مطلب پیشنهادی: عکس های ییلماز در سریال چوکوروا


دمیر خان شرایطی ایجاد کردند که قتل عدنان را گردن علی رحمت انداختند و علی رحمت سال های سال در زندان بودند تا اینکه عفو خوردند و از زندان آزاد شدند.

غفور و دمیر خان به همراه هونکار خانم


بیشتر بخوانید: رفتارهای مناسب مقابل نوه ها


علی رحمت تکین بعد از آزادی از زندان سراغ خانم بزرگ می رود و صادق بودن خودش را به خانم بزرگ ثابت می کنند و دور از چشم دمیر خان پسر خانم بزرگ باهم ارتباط دارند و باهم صحبت می کنند.

عکس مادر و فرزندی در سریال چوکوروا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

پست بعدی

فواید روغن نارگیل برای مو

چ فوریه 24 , 2021
فواید روغن نارگیل برای مو اگر به دنبال راه حل […]
فواید روغن نارگیل برای مو