0

استایل متفاوت مریم معصومی

استایل متفاوت مریم معصومی

استایل متفاوت مریم معصومی

با استایل متفاوت مریم معصومی از بخش بازیگران ایرانی سایت تفریحی جیران همراه باشید.

مریم معصومی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد 24 اسفند ماه 1365 در تهران است. وی لیسانس علوم سیاسی و همچنین فوق لیسانس رشته ی روابط بین الملل را دارد. مریم معصومی آخرین فرزند یک خانواده ی هفت نفری است و دو خواهر و دو برادر دارد. پدرش بازنشسته و مادرش نیز خانه دار می باشد. این هنرمند، دوره ی بازیگری و کارگردانی را در آکادمی حمید سمندریان گذرانده و دوره ی عکاسی و فیلم نامه نویسی را نیز دیده است. فعالیت در زمینه ی دیزاین و تدوین فیلم نیز در کارنامه ی هنری ایشان به چشم می خورد.

اولین تجربه ی بازیگری مریم معصومی در سال 88 با ایفای نقش در تله فیلم کادوی در به در رقم خورد. یوسف تیموری کارگردانی این اثر را بر عهده داشته است. وی همچنین سابقه ی بازی در سه تله فیلم دیگر از جمله قصه سیمین، سال تحویل و تصمیم منطقی را نیز دارد.

معصومی در سال 91 اولین تجربه ی خود را به عنوان بازیگر سینما با بازی در فیلم اخلاقتو خوب کن به ثبت رساند. از دیگر آثار سینمایی او نیز می توانیم به فیلم های پس کوچه های شمرون، خالتور، ترانه، هزارتو و آپاچی اشاره کنیم.

استایل مریم معصومی یکی از استایل های بی نظیر سینمایی بوده است.

استایل متفاوت مریم معصومی

استایل جذاب مریم معصومی در اکران فیلم سینمایی هزارپا.


مقالات مرتبط


استایل متفاوت مریم معصومی

مریم معصومی در اسفندماه سال 1365 متولد شد، او فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی و همچنین عکاسی میباشد.

استایل متفاوت مریم معصومی

دو خواهر دارد که هر دو متاهل هستند. دوتا هم خواهرزاده دارد. دارای یک برادر متاهل و یک برادر مجرد است. با برادر بزرگتر مجرد خیلی صمیمی ست و مشوق اصلی او در کارهایش ایشان هستند. پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار هستند. یک برادرش فارغ التحصیل برق، یک برادرش دیپلمه، یک خواهرش فارغ التحصیل حسابداری و خواهر دیگرش فارغ التحصیل دستیاری دندانپزشکی هستند.

استایل متفاوت مریم معصومی

او دوره بازیگری و کارگردانی را در کلاسهای استاد سمندریان گذرانده و با تله فیلم کادوی دربدر اولین تجربه بازیگریش را بدست آورد. مریم معصومی که در زمینه دیزاین هم فعالیت کرده و همچنین تدوین فیلم را هم تجربه کرده کار بعدیش در زمینه بازیگری فیلم سینمایی اخلاقتو خوب کن بود.

استایل متفاوت مریم معصومی

انصراف از فوق لیسانس

سال 1388 فارغ التحصیل شد و بعد از 8 ماه فوق لیسانس علوم سیاسی قبول می شود بعد از یک ترم بخاطر علاقه به بازیگری از ارشد انصراف داد.

استایل متفاوت مریم معصومی

کلاس بازیگری

سال 88  برای اولین بار بدون هیچ کلاس و دوره ای در تله فیلم کادوی در به در به کارگردانی یوسف تیموری در چند سکانس بازی کرد !

عد از اولین تجربه بازیگری در سال 88 در کلاس های بازیگری استاد سمندریان شرکت کرد و فارغ التحصیل دوره های عکاسی حرفه ای، کارگردانی و فیلمنامه نویسی شد.


بیشتر بخوانید: مردان خوش تیپ و جذاب امسال ترکیه


 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

مشاهده بیشتر