فضیلت سوره زلزال

فضیلت سوره زلزال

با فضیلت سوره زلزال از بخش مذهبی سایت تفریحی جیران همراه باشید.

فضیلت سوره زلزال

فضیلت سوره زلزال

  1. امام صادق (ع) فرمودند: از خواندن سوره زلزال خسته نشوید زیرا کسی که قرائتش در نافله ها این سوره باشد خداوند هرگز وی را با زلزله و صاعقه و از این نوع آفات و آسیبهای دنیایی هلاک نسازد و چون از دنیا برود فرمان رفتن به بهشت یابد آنگاه خدای بزرگ فرماید: ای بنده من بهشتم را بر تو مباح ساختم هر جا از آن که می خواهی منزل گزین بدون مانع و رادعی.
  2. نبی اکرم (ص) فرمودند: کسی که این سوره زلزال را بخواند مثل آن است که سوره بقره را خوانده باشد و بدو اجر خواندن همان سوره را بدهد (پاداش خواندن یک چهارم قرآن).

حتماً بخوانید: دانلود متن و ترجمه سوره زلزال


نبی اکرم(ص) مردی زا یارانش را خطاب قرار داد و فرمود: آیا ازدواج کرده ای؟ گفت: نه زیرا چیزی ندارم که ازدواج کنم. فرمودند: آیا سوره توحید را می دانی؟ گفت: آری حضرتش فرمودند: این سوره یک چارم قرآن است سپس فرمودند:

آیا سوره کافرون را می دانی؟ اری

فرمودند: این سوره یک چهارم قرآن است. سپس فرمودند: آیا سوره زلزال را میدانی؟ آری.

حضرت فرمودند: این سوره یک چهارم قرآن است.در ادامه عرض کردند: ازدواج کن ازدواج کن ازدواج (این سور رامهر زوجه ات قرار ده).


بیشتر بدانید:
0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آموزش نه گفتن به کودکان

چ جولای 17 , 2019
آموزش نه گفتن به کودکان با آموزش نه گفتن به کودکان از بخش خانواده سایت تفریحی جیران همراه باشید.  کودکانی که مهارت نه گفتن را آموخته اند، تصمیمات درست تری می گیرند و کمتر در معرض آسیب های رفتاری قرار می گیرند. به کودکان کمک کنید تا برای خودشان محدودیت هایی تعریف کنند […]
آموزش نه گفتن به کودکان