رفع چین و چروک پیشانی

رفع چین و چروک پیشانی

با رفع چین و چروک پیشانی از بخش زیبایی سایت تفریحی جیران همراه باشید.

رفع چین و چروک پیشانی

برای از بین بردن چین و چروک پیشانی و برای این که خون همیشه در عضلات پیشانی شما جریان پیدا کند توصیه می شود که هر روز به مدت یک ساعت، پارچهای کشدار را به پیشانی خود ببندید. در همین حال حمام بگیرید و یا خود را به کارهای دیگر مشغول کنید این کار باعث می شود که عادت بد چین دادن به پیشانی را به دست فراموشی سپرده شود.

اگر می خواهید پوستی روشن و تمیز داشته باشید، حتماً هفته ای یک بار به حمام سونا بروید.


مطالب مرتبط: بوتاکس و کاربردهای آن در زیبایی


راههای مبارزه با چین و چروک پوست

  • از هر فرصتی برای استراحت و خواب استفاده کنید، اولین اثر کمبود خواب در اطراف چشم پیدا می شود.
  • تا می توانید تمام اعضای صورت را ورزش دهید که به سفت شدن عضلات کمک می کند.
  • یکی از نقاطی که شیار پیدا می کند، بینی و گوشه های لب است. تمرینی که در اینجا گفته می شود برای از بین بردن شیارها مفید است. با لبهای بسته لبخند بزنید، دهان را باز کنید و دندانها را با لبها بپوشانید و با شدت این کار را انجام دهید تا وقتی که در بالای دندانها احساس سوزی کنید در این حالت دهان باز است.
  • آب برای سلامتی مفید است و از خستگی پوست جلوگیری می کند و باعث تسریع دفع مواد زائد می شود. می توانید صورت را قبل از استفاده از کرم مرطوب، کمی خیس کنید. دستگاههای مروب کننده هوا، هوای خشک را گرفته آن را مرطوب کرده و به اطراف بر می گرداند. بخصوص در هوای داخل رطوبت پوست را می گیرد شما احتیاج دارید که به رطوبت اضافه کنید.
  • چشمان هدف شماره یک چین و چروک هستند. به این دلیل که پوست اطراف چشم خیلی لطیف است. چرب نگاه داشتن این نقطه کمک زیادی به شما می کند.
  • برای تمیز و پاکیزگی پوست فقط استفاده از آب صابون مناسب است. البته آب و صابون فقط تا زمانیکه شما خیلی جوان هستید خوب است و پس از آن پوست به توجه اساسی احتیاج دارد و با توجه به پوستی که دارید(خشک، چرب، مخلوط) می توانید از محصولات متعدد آرایشی موجود استفاده کنید.
  • شما چه پوست خشک و چه چرب داشته باشید، می توانید از ماسک مخصوص تمیز کردن پوستتان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: رفع جوش چرکی با طب سنتی


 

 

 

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تعبیر خواب نان

پ جولای 25 , 2019
تعبیر خواب نان با تعبیر خواب نان ، جوین، برنجی، نان گرم از بخش تعبیر خواب سایت تفریحی جیران همراه باشید.  دیدن نانهای پاکیزه در خواب دلیل خرمی است و اگر ناخوش بیند دلیل بر عیش ناخوش بود. اگر نان خرید و به خانه برد دلی بر روزی حلال است و زیادتی مال. […]
تعبیر خواب نان